Podczas niedzielnych odwiedzin u Ani udało się mi nie zapomnieć zrobić kilku zdjęć. Szkoda, że dopiero po przejechaniu 15 km przypomniałam sobie o tym, że zapomniałam drona do zdjęć podniebnych. Następnym razem wpiszę sobie przypominajkę z alarmem do telefonu.
Mam pod swierkiem miejsce, gdzie nie rośnie nic, wszytsko pada. Prócz jednej paproci
Ale ta paproc ma z 10 lat. Nie rozsiewa się, nie rozrasta korzeniami. Taki soliter.
Chciałbym dosadzić tam paprocie, które same się rozmnożą i okryjq łysy okrag pod świerkiem.
Może ktoś polecić jakąś odmianę?
Wąż z wężem się zbratał nastrosz lipowiec cudna ciemka, też miałam gdzieś jej zdjęcie, u mnie bardzo rzadka.
Tapeta też mi się podoba bardzo, fajnie byłoby pomalować boazerię na zieleń butelkową lub oliwkę