W końcu się odważyłam i sekator w ruch poszedł . Pierwsze cięcie żywopłotu. Niestety strzyżenie odbyło się szybko bo burza skutecznie wygoniła mnie z ogrodu. Poprawki na razie nie będzie.
Dla porównania jak było i jest teraz.
Dziękuję za tak miłe słowa. Zaraz zobaczę u Ciebie Rosarium, wiem, że to piękna róża, ale muszę na to jej piękno zaczekać. Edenka u mnie też całkiem ładna jest. Dziś rano poiwonie były jeszcze ładne, teraz już obleciały w większości. Właśnie przeszła kolejna burza. Mój alchymist też kiepsko się rozkręca, jest u mnie trzeci rok.
Co się stanie jeśli kogut chętnie zjada karmę dla niosek? Buahaha też zacznie znosić jajka?
Poluję na sąsiada żeby pokazać mu co jego woda robibz moją działką... Chciałabym go zdybać dziś i w weekend poprawić to zbocze .. i pewnie położymy worki z piaskiem żeby przytrzymać trochę póki co...