Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:42, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:41, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:41, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:40, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Amsonia
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:39, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:38, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Róże od April...
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:37, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:36, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:35, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:34, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Pastella
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:33, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji 08:33, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5750
Do góry
Wstawiam zdjęcia najświeższe, pisać dużo nie będę bo jakoś zdziczałam w tej pandemii, nawet konkretnego zdania sklecić nie umiem... eeech
Hortensjowo 08:32, 17 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4644
Do góry
Helen napisał(a)
Kilka pstryczków






Helen ,
Piękne roślinki
A co to jest na pierwszej fotce ?
Wysokie i fioletowe ?
Problemy z tujami 08:31, 17 cze 2020

Dołączył: 17 cze 2020
Posty: 88
Do góry
Witam. Ok miesiąc temu posadziliśmy z żoną tuje szmaragdowe w odstępach co 60 cm pod agrowłóknina. Martwimy się dlaczego one nie rosną w stożek do gory tylko sa jak narazie bardziej rozlożone na boki jak widać na zdjęciach( zdjęcie 1 i 2). Drugą sprawą są igiełki które jakby żółkną, które znalazłem na jednej tuji. Na jednym ze zdjęć widać, że gałązka jest przyschnieta. Widać, że większość tuji zaczęła rosną lecz na kilku widać wlasnie takie problemy jak opisałem wyżej. Niektore mają wiodkie czubki. Czy one z czasem uformuja się w ładny stożek? Tuje sadzone z doniczek. Proszę o pomoc.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies