Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Ania111 08:43, 17 cze 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
BKosimkArt napisał(a)


Basiu ,
Roślinki cudne.
A co to ten olbrzymi krzak ?
Szałwia omszała???
____________________
Ania Spelnione marzenie
BKosimkArt 08:43, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 08:44, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 08:45, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 08:46, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749

KONIEC
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 08:48, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Ania111 napisał(a)


Basiu ,
Roślinki cudne.
A co to ten olbrzymi krzak ?
Szałwia omszała???

Tak szałwia, miała być niska kompaktowa a taki krzaczor wyszedł.. miałam tam trzy, jedną zjadły ślimaki, jedna wyrosła w kosmos a za nią jest ta niska prawidłowa, nawet jej nie widać przez tą wielką
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Makusia 10:07, 17 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Basiu mój Dzieć jest na etapie poszukiwania zawodu Lat ma prawie 12. Naturalnie jest to wiek, gdzie wybór zawodu łączy się nierozerwalnie z kwestią wynagrodzenia, czyli każde pytanie brzmi "a kelner/sprzedawca/architekt/fryzjer/ratownik/piosenkarz to ile zarabia"?

Wczoraj zapytał o to, ile zarabia "znany fotograf" (czyli rozumiesz- założenie, jest, że jak już zostać fotografem, to od razu znany, ). Wyślę go może do Ciebie na jakiś kurs? Bo zdjęcia robisz niesamowite- piwonie mnie urzekły!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
BKosimkArt 15:25, 17 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Makusia napisał(a)
Basiu mój Dzieć jest na etapie poszukiwania zawodu Lat ma prawie 12. Naturalnie jest to wiek, gdzie wybór zawodu łączy się nierozerwalnie z kwestią wynagrodzenia, czyli każde pytanie brzmi "a kelner/sprzedawca/architekt/fryzjer/ratownik/piosenkarz to ile zarabia"?

Wczoraj zapytał o to, ile zarabia "znany fotograf" (czyli rozumiesz- założenie, jest, że jak już zostać fotografem, to od razu znany, ). Wyślę go może do Ciebie na jakiś kurs? Bo zdjęcia robisz niesamowite- piwonie mnie urzekły!

Hehe niezła historia!
Moja córka też lat 12, kompletnie o takich rzeczach nie myśli, za to ciagle słyszę: nudzi mi się, co mam robić? A jedyna odpowiedź na wszystko: nie prawda! Eech taki wiek...
Obawiam się że chyba bym nie umiała go nauczyć... wydaje mi się że jest to kwestia oka a nie umiejetności, bo tego można się wyszkolić... ja zapewne nie wykorzystuję nawet w 1/10 możliwości aparatu... hehe
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
inka74 16:00, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Zdjęcia cudowne po prostu. Róże na maksa zapączkowane. Całość widać, że dopieszczona.
Z synem mam podobnie jak Marta, wiek 11 i pół i też pytanie o zawód wiąże się z zarobkami. Tylko ten jest na etapie youtuberów "geniuszy". Ręce opadają. Nie komentuję.

Pytanie mam - gdzie kupiłaś amsonię i jaka to odmiana?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 16:29, 17 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Sliczne zdjęcia, śliczne widoki ogrodowe i śliczne rośliny

Moja córa (niedługo 12) już od paru lat chce być nauczycielką Wcześniej chciała być weterynarzem, ale wizja ewentualnej pomocy przy porodzie np. krowy ją bardzo zniechęciła do tego zawodu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies