Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Połowa działki - czyli mam powoli dość część II 12:14, 14 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
zawitka napisał(a)
s


Czochy szukam im stałej miejscówki z tyło ogrodu pod płptkiem żeby zakryc ich szybko schnące liście.

ja moim ucinam te brzydkie liscie i z reguly sadze cos z przodu co zakryje chosnkowe nogi
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:13, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Powojnik - Clematis 12:12, 14 cze 2020

Dołączył: 14 cze 2020
Posty: 1
Do góry
Dzień dobry. Czy ktoś zna ten powojnik? Kupiłam go niestety bez oznaczenia a sprzedająca nie znała jego nazwy. Jest niski, płożącego pokroju Pięknie kwitnie i pozostają po kwitnieniu jakby "puszki" na kwiatostanach. Jestem początkująca i nie chce zrobić clematisów krzywdy przy przesadzaniu do nowej donicy. Proszę o odzew. Dziękuję
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:11, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Ciemierniki kwitną tylko zzieleniały.



Ogród w remoncie 12:10, 14 cze 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Do góry
Pokażę różnicę w wielkości bodziszka Rozanne



Wszystkie posadzone w jednym czasie

Przy okazji bodziszek orkney cherry

Przerabianie ogródka pod swój gust 12:08, 14 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)





Cudne zestawienie! Kasiu, przypomnij mi proszę co to za jarzmianka?
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:06, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Przed domem.



Mój azyl na wichrowym wzgórzu 12:00, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Działka prawie w Borach Tucholskich 11:59, 14 cze 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13743
Do góry
ZbigniewG napisał(a)
piękność jej w całej ozdobie widzę i opisuję...



rano była jeszcze zaspana i bez słonecznego makijażu


Ja tu skromności nie widzę, bardzo ładna
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:57, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry







Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:54, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry



Brzozowy raj 11:51, 14 cze 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 451
Do góry
Pozakupowe zmiany. Czekamy na dostawę

Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:51, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Ścieżka z boku domu.



Ale kostka jest brudna. Plamy tylko po zeszłorocznym pryskaniu octem

Działka prawie w Borach Tucholskich 11:51, 14 cze 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8948
Do góry
piękność jej w całej ozdobie widzę i opisuję...



rano była jeszcze zaspana i bez słonecznego makijażu
Mój azyl na wichrowym wzgórzu 11:44, 14 cze 2020


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7857
Do góry
Roocika napisał(a)
Anitka skąd Ty bierzesz pomysły na te roślinki? Tasiemiec ja zwykle ciekawy


Jakąś roślinkę zobaczę w szkółce lub u kogoś w ogrodzie. Nasze wypady i spotkania ogrodowe bardzo "pomysłowość" pobudzają i bagażniki samochodowe wypełniają. Po pierwszych wizytach w innych ogrodach powiedziałam do Sylwii, że ja w swoim ogrodzie prawie nie ma roślin Zmieniam to teraz Co brzydkie lub choruje wylatuje i jest miejsce na nowe bez płakania

Na skarpie w zeszłym roku posadziłam derenia kousa 'Venus'. Zaznaczyłam czerwoną strzałką.


Jest posadzony poniżej murka oporowego.



Miał jeden pąk kwiatowy. Czekałam bardzo zniecierpliwiona kiedy zakwitnie. Trafił, że było zimno i długo ten pąk był mały i zielony. Nawet zrobiłam zdjęcia i pojechałam do szkółki gdzie kupiłam by zapytać czy to nie pomyłka. Pani powiedziała, że był z pewnego źródła i trzeba czekać. Czekałam i rozwinął się do dużych rozmiarów. Tylko kształt mnie zastanawia. Wydawało mi się, że ma zaokrąglony bez tego szpica.

Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 11:44, 14 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
hankaandrus_44 napisał(a)
Takie pola i łąki najbardziej lubię! Świetnie Tobie idzie z tym biznesem. Zawsze to jest odmiana, nowi goście, nowe zyski. Popieram. Fakem jest, że trzeba mieć miejsce "postojowe" na taką działalność.

Haniu mamy nawet dwa i ludzie zadowoleni i mowia, ze wroca. No i ze sprzedaza w sklepiku troche sie ruszylo I oprowadzam po ogrodzie

kwitna Bad Birnbach



i naparstnice

Wzgórze chaosu 11:41, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 11:41, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Szalony rodek rośnie na końcu alejki, z bordowym klonem fajnie się komponuje.
Wzgórze chaosu 11:41, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
Wzgórze chaosu 11:41, 14 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5825
Do góry
W każdym świetle wygląda inaczej.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies