Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Szmaragdowy Zakątek 00:10, 14 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
i takie tam...




i goście...

Jeżówkowe-Love 00:09, 14 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
deszczowymaj napisał(a)
[img


Jakie piękne światło!
Za drzwiami do ogrodu... 00:08, 14 cze 2020


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Do góry
anpi napisał(a)

Choć już czerwiec, to wrzucę trochę majowych zaległych fotek, bo proza życia nie pozwoliła mi bywać tu ostatnio...

No, to mamy podobnie z tą prozą życia, Aniu. A na tę fotkę nie mogę się napatrzeć. Cegła zawsze robi w ogrodzie dobrą robotę.
Szmaragdowy Zakątek 00:07, 14 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
rododendronowo....




poziomkowo....


jabłuszka jeszcze troszkę i kwitnące pomidorki
Za drzwiami do ogrodu... 00:07, 14 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
AnnaMS napisał(a)
Majowe widoczki śliczne soczysto i kolorowo i nawet kiciuś się załapał

Maj mimo,że zimny to piękny. Ale mamy już prawie połowę czerwca( ale ten czas goni!)więc cieszmy się czerwcem Odwiedza mnie, a raczej ogród, kilka różnych kotków.Pewnie przyciąga je kocimiętka
Jeżówkowe-Love 00:04, 14 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
deszczowymaj napisał(a)
Mam kilka zdjęć chorowitków..
Jeżówki wszystkie chore,podgryzane przez mszyce muszki i jakieś gąsienice i ślimaki

Wszystkie tak wyglądają albo gorzej


Też mam takie jeżówki. Ciekawe czy zakwitną. Zastanawiałam się czy to przez mszyce?
Szmaragdowy Zakątek 00:03, 14 cze 2020


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Do góry
Troszkę kolorów
Leoś (nowy zakup)


Minerwa i Cristal


Multiflora i Flamentanz


New Dawn


Pink Babyflor


Fairy Dance


i jeszcze różyczka...metalowa
Jeżówkowe-Love 00:02, 14 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Jeżówkowe-Love 23:59, 13 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Jeżówkowe-Love 23:58, 13 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
I takie tam ..
Za drzwiami do ogrodu... 23:55, 13 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
inka74 napisał(a)
Ogród piękny, bujny i soczyście zielony z nutką koloru. Takie klimaty ostatnio bardzo lubię. Futrzak przemykający słodki. Widzę że ty też pozwalasz aby szczypiorek zakwitł Bardzo lubię te jego pomponiki.

Właściwie ten szczypiorek trzymam do celów ozdobnych bardziej niż spożywczych
Siedmiolatce w jednej kępie też pozwoliłam zakwitnąć białymi kulkami
W rabacie przy warzywniaku oprócz czosnków królują maki.
A kotek to jakiś sąsiedzki mnie odwiedził
Jeżówkowe-Love 23:55, 13 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Różyczka o różnych porach dnia
Jeżówkowe-Love 23:53, 13 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Goździk brodaty

Krzewuszka


Jeżówkowe-Love 23:48, 13 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Ciut lepsze widoczki
Bodziszek -Grzesiek

Lobelia bylinowa szykuje się

Szałwia
Jeżówkowe-Love 23:44, 13 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Różyczka ..chyba jakiś grzyb

Tą też coś podgryza

Powojnik stan krytyczny..obstawiam grzyba ,mimo wszystko kwitnie biedak

Koniec niemiłych widoków ..nie robiłam zdjęć wszystkiego ale najgorzej chyba wyglądają sadźce i pissardii,szmaragdy też się załapały
Jeżówkowe-Love 23:38, 13 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Mam kilka zdjęć chorowitków..
Jeżówki wszystkie chore,podgryzane przez mszyce muszki i jakieś gąsienice i ślimaki

Wszystkie tak wyglądają albo gorzej
Za drzwiami do ogrodu... 23:36, 13 cze 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 9345
Do góry
anabuko1 napisał(a)
Piękne i bogate kwitnienia .
Te kolory ,faktury kwiatów są takie optymiatyczne, radosne.
I ta zieleń taka nasycona taka jeszcze wiosenna.
Potem staje się ciemna.
Piękne róże, iryski,powojmiki ,które i ja tak lubię.
No i hosty śliczne.
Cały ogród zadbany pięknie się prezentuje
Pozdrawiam Aniu

Zieleń po takiej ilości deszczu soczysta i kolory kwiatów jeszcze nie wyblakłe w słońcu
Pachnący różami, malowany bylinami 23:32, 13 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13041
Do góry
Kasiu (Kasiolaaa) ja też czekam na róże, ale chyba nie jest to dla nich dobry rok.

Jolu( yolka), bardzo dziękuję. Ławeczkę wszyscy bardzo lubimy, to udany zakup.
Zapraszam

Już czuć ich zapach










Mój azyl na wichrowym wzgórzu 23:31, 13 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Anitka napisał(a)


Też byłam w szoku jak je zobaczyłam. No cóż nie pierwsza i nie ostatnia jestem tak oszukana. W sumie to nie pojmuję dlaczego te firmy wysyłają rośliny pocztą. Ostatnio paczka poczta usługa Express24 szła do mnie od 16 kwietnia do 6 maja Ale tym razem to nie winna długiej wysyłki. Niektóre nawet zdążyły podrosnąć tylko, że bez światła

O glediczji odpisałam. Zobacz jak tu widać jak mam trzy sztuki wyprowadzone. Wszystkie dolne gałęzie usunięte.

Pod tą można przechodzić. Zobacz jak ma te dolne gałęzie poziomo ułożone. Kilka najniższych jest usunięta.



Dziękuję za zdjęcia poglądowe. Czyli też muszę tak ciąć, żeby wyprowadzić na drzewo a nie krzak . Tylko okaże się czy da radę bo u mnie taki trochę felerny okaz .
Ogród bez reguł 23:30, 13 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
galgAsia napisał(a)
U nas deszcz w tym roku to duża rzadkość, nie miałabym nic przeciwko, żeby jeszcze popadało.

W czasie burzy było czym oddychać, temperatura spadła o dobre 13C , jednak po deszczu znów się ociepliło, no i wilgotność jak w tropikach, wszystko paruje. Z roślin położyła się głównie kocimiętka, ale bzykom to nie przeszkadza, już urzędują Dobrze, ze grad nie doszedł. W ub. roku zrobił sieczkę z róż, lilii, na stawku do końca sezonu liście były pocięte.



Dzięki Ci deszczu! GalgAsia rabaty pokazała!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies