Maj mimo,że zimny to piękny. Ale mamy już prawie połowę czerwca( ale ten czas goni!)więc cieszmy się czerwcem Odwiedza mnie, a raczej ogród, kilka różnych kotków.Pewnie przyciąga je kocimiętka
Właściwie ten szczypiorek trzymam do celów ozdobnych bardziej niż spożywczych
Siedmiolatce w jednej kępie też pozwoliłam zakwitnąć białymi kulkami
W rabacie przy warzywniaku oprócz czosnków królują maki.
A kotek to jakiś sąsiedzki mnie odwiedził
Różyczka ..chyba jakiś grzyb
Tą też coś podgryza
Powojnik stan krytyczny..obstawiam grzyba ,mimo wszystko kwitnie biedak
Koniec niemiłych widoków ..nie robiłam zdjęć wszystkiego ale najgorzej chyba wyglądają sadźce i pissardii,szmaragdy też się załapały