Danusiu, mam w ogrodzie ładnie rozrośniętą fargesję rdzawą, myślę, że przy przesadzaniu można ją podzielić na kilka części.
Podoba mi się jako roślina, ale mam pomysłu jak ją wykorzystać w jakiejś kompozycji, na rabacie... Na razie rośnie sobie w przetrwalniku

W necie widzę ją w zasadzie tylko w ogrodach w stylu orientalnym, a jak takiego nie mam.
Z czym można by ją zestawić, żeby ładnie wyglądała? Bo już nawet biorą pod uwagę wykorzystanie jej na fragment żywopłotu, ale chyba trochę za niska na to jest.