Oj ładny, u mnie pojawia się na jednej rabacie z jukami i wyrasta w różnych miejscach na polbruku jest dość upartą rośliną do wytępienia może też zrobię gnojowkę z niego
Dzień dobry,
Proszę pomóżcie czy da się uratować moja magnolie?
Posadzona na jesień, na wiosnę wypuściła kilka listków, które od razu brązowieją a potem opadają.
Posadzona w dobrej ziemi, nawieziona początkiem kwietnia. Wydaje mi się za pod ściółką kory ma za mokro.