Lubię te pomponiki świerka sitkajskiego Silberzwerg. Posadziłam go na skarpie. Mam nadzieję, że da radę.
Dzisiaj mi przyszły pozostałe werbeny na pólkolistą i czekam jeszcze na macrę, którą zamówiłam i nie wiem kiedy dostanę. I na razie tak zostanie. Poprawki potem . Bo będą na bank .
Mam nadzieję,ze i mojej koleżance sie spodoba
To fajnie,ze dobrze i szybko ci hosty rosną
A z dzielenia albo dalszy ogród się cieszy
albo znajomi
Guzikowiec przesadzany w lutym wypuszcza listki
A proszę bardzo. Niewielka sztuka na razie. Tu jeszcze będzie roszada. Jeden dereń wypadnie - sibirica. Pójdzie na inną radatę a ten kwitnący wejdzie w jego miejsce.