Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:58, 26 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ogród z uśmiechem 20:55, 26 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Klony teraz wyglądają przepięknie.

Mój ogrodowy pamiętnik 20:53, 26 maj 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11113
Do góry
Beni Maiko w słońcu ma fajny kolorek.


Lubię te pomponiki świerka sitkajskiego Silberzwerg. Posadziłam go na skarpie. Mam nadzieję, że da radę.


Dzisiaj mi przyszły pozostałe werbeny na pólkolistą i czekam jeszcze na macrę, którą zamówiłam i nie wiem kiedy dostanę. I na razie tak zostanie. Poprawki potem . Bo będą na bank .



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:52, 26 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Ogród z uśmiechem 20:51, 26 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Uwielbiam kwiaty pigwy. Już powoli przekwitają. Ciekawe czy w tym roku zobaczę choć jeden owoc

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:50, 26 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry
Wczorajsza jeszcze cieplutka....tęcza( podwójna)


Dębowe zakątki 20:48, 26 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24697
Do góry
Milka napisał(a)
Ja bym się cieszyła z takiego prezentu, super Aniu.
Mnie w hostach martwi to, że tak szybko są giganty, znowu mam tyle do dzielenia.
Niebieski len uroczy

Mam nadzieję,ze i mojej koleżance sie spodoba
To fajnie,ze dobrze i szybko ci hosty rosną
A z dzielenia albo dalszy ogród się cieszy
albo znajomi
Guzikowiec przesadzany w lutym wypuszcza listki


Ogród z uśmiechem 20:48, 26 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ogród z uśmiechem 20:46, 26 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:44, 26 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry





Ogród z uśmiechem 20:43, 26 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:42, 26 maj 2020


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7199
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)



Pięknie!
I piwonie u Ciebie już
U mnie na razie piwonie majowe kwitną. Po jednym kwiatku.
Ogród z uśmiechem 20:40, 26 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:40, 26 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry




Ogród z uśmiechem 20:37, 26 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Kfffiatki zawsze cieszą. Nie wiem dlaczego ale na ich widok wszyscy się uśmiechają

Ogród zapachów u Jasi 20:35, 26 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Poziomka napisał(a)


Doroto w październiku będzie dostępny w internecie.
pozdrawiam cieplutko



Dziękuję za informacje.
Tulipan - Tulipa 20:35, 26 maj 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Do góry
SI_SYLWIA napisał(a)
Witajcie,
ja również wg Waszych "ogrodowiskowych" inspiracji zrobiłam donice z tulipanami i teraz cieszę się ich widokiem.
To świetny pomysł na wiosenne kwiaty przed oknem


Czy taka donica z tulipanami zostaje na zimę w ogrodzie, czy trzeba ją schować do garażu?
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:35, 26 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89774
Do góry



Przerwa na kawę... 20:34, 26 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
A proszę bardzo. Niewielka sztuka na razie. Tu jeszcze będzie roszada. Jeden dereń wypadnie - sibirica. Pójdzie na inną radatę a ten kwitnący wejdzie w jego miejsce.
Ogród z uśmiechem 20:33, 26 maj 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16509
Do góry
Takie tamy ogrodowe.
Po ostatnich deszczach wszystko niesamowicie bujnęło. Niby dobrze ale dlaczego chwasty?



Zaczyna piwonia drzewiasta. W tym roku ma nawet sporo kwiatów

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies