Planowałam początkowo nie w kulkach tylko z boku między tarasem a Gracillimusami o tutaj,(gdzie ten brązowy pasek, z tym, że tutaj jest już trawnik zasiany..) :
Sugerowaliście, że tak blisko tarasu będą brudzić te ŚŚ dlatego tę opcję odrzuciłam..
Cześć, zaglądam po raz pierwszy, więc się witam, będę obserwować, bo jest co
Cóż to za trawki na 3 zdjęciu? Czy to turzyca "maczugowata"? Jak Ci rośnie? Ile ją już masz? Nie sprawia problemów?
A drzewka bordowe z 1 zdjęcia to śliwa Pissardi czy Nigra, czy całkiem co innego?
Pozdrawiam
Skoro widoczki z ogrodu poprawiają Ci humor to najlepiej zwiększyć dawkę i zobaczyć go na żywo
Agapanty nawożę florowitem dla kwitnących roślin ( w płynie).
Cześć! Kto pomoże? Co to za drzewo? Drewno pięknie pachnie po przepiłowaniu, trochę podobnie do geranium. Igiełki już nie mają tego zapachu tylko zwykły "świerkowy" bez tej cytrynowej nuty.