Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:43, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Paprociarnia
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:43, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:42, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:42, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:41, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:40, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Azaliowa bajka
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:39, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:39, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:38, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Obsadzam donice, szklenie w przyszłym tygodniu

Zapąkowane oleandry
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:37, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Z nowości - zamontowaną mam rynienkę, do niej szukamy zbiornika na deszczówkę

Kładę też dziś kamień na słupku bo straszy
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:35, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, cudowny busz zrobiłaś w ogrodzie. Jest kwitnąco i intrygująco
Podziwiam Twój salonki - jest cudny A to spa to masz w tej białej altanie?

Dzieki
Tak SPA jest tu
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:34, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Urszulla napisał(a)
Kasiu, sadzonka serduszki żółtej znalazłacdocelowe miejsce pod magnolią. Powinno być dobrze słońce i lekki półcień od magnolii. Och, żeby szybko rosła teraz po najbliższym deszczu

Ciekawe co kupiłaś..

Bardzo się cieszę, to śliczna roślina
Moje nowe nabytki - gożdziki


Lobelie

Suchodrzewy

Krzewuszka minior black

docelowo ma taki kolor
Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II 14:32, 23 maj 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 22059
Do góry
Agania napisał(a)

To ta sama?
Pamiętam jak dawno temu kupowałyśmy razem zakupy z netu, moja Roseum bardzo urosła, ale pompony ma mniejsze i liczne.
Przynajmniej na tym zdjęciu Twoja ma duże te pompony i bardzo dekoracyjne

No ma duże - z ręką foto dla porównania

Te na dole są mniejsze
W moim małym ogródeczku - Dorota 14:30, 23 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
KasiaBawaria napisał(a)


Cudo dekoracje, uwielbiam biel w doniczkach to surfienie? A to co z nimi rosnie to co? I piekne polaczenie tych orlikow niebieskich i rozowych. Cudne sa!
Jest to Wilczomlecz Euphorbia Diamond Star kaszka do mixów. Miałam przy altanie przez lata różne kolory, ale biały z dodatkiem lekkiego różu najbardziej mi tu pasuje. Teraz mam dużo orlików, ale 3 lata temu miałam pojedyncze egzemplarze. Bardzo je lubię.





W moim małym ogródeczku - Dorota 14:21, 23 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
ewsyg napisał(a)
Dorotko, ależ u Ciebie jest pięknie. Jestem zachwycona bzami i orlikami. Ja po tej zimie straciłam kilka jeżówek. A jak u Ciebie ?
Ewo nie jestem w stanie określić przez tę moją gęstwinę, czy coś mi wypadło. Ostróżki jednoroczne wyrywam na potęgę już 3 wiadra wyrzuciłam na kompostownik, obrywam duże liście makom, żeby wpuścić trochę powietrza i światła między rośliny. Niektóre kwiatki przez ten busz są bardzo mizerne. Odsłoniłam jeżówki i inne wartościowe rośliny, ostróżek już jest znacznie mniej. Za pochwały dziękuję.




Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek 14:20, 23 maj 2020


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
Cudne są majowe późne popołudnia...uwielbiam
[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/203/2038273/original.jpg[/img]
trawnik - 4 tydzień przeniesiony 14:16, 23 maj 2020

Dołączył: 23 maj 2020
Posty: 3
Do góry
Witajcie
Dziś mija 3 tydzień po siewie. Trawa była zerwana, teren wyrównany, wałowany, zasiany siewnikiem trawą Diana. Jak oceniacie stan aktualny trawy?
W moim małym ogródeczku - Dorota 14:13, 23 maj 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Do góry
Waclaw napisał(a)

a nie mówiłem?
A co mówiłeś i do kogo???




Ogródek pachnący -> moje miejsce na ziemi w budowie nieustającej ;) 14:12, 23 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
Kasya napisał(a)
Miłej soboty
Mój kręgosłup dzisiaj najlepiej funkcjonuje w pozycji zgiętej tylko muszę poszukać czegoś do podpierania się : D


Podobają mi sie tawuły jako obrzeże. Śliczne.
Ogród Cioci cz. 3 14:11, 23 maj 2020


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Do góry
malgorzata_szewczyk napisał(a)


Dziękujemy☺
A dzisiaj taki prototyp




Gosiu nie mogę oderwać oczu od tego cudeńka
mam takiego malusiego kilkucentymetrowego z metalu, ten jest przecudowny!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies