Gdzie jesteś » Forum » Przyjmę » pelargonia stojąca biała

Pokaż wątki Pokaż posty

pelargonia stojąca biała

justi 11:42, 21 wrz 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
sylllwia napisał(a)
Justi nie wiedziałam, że z nasionek też można pelargonie mieć A kiedy je wysiewać, żeby kwitły już w połowie maja? Muszę w takim razie szukać nasionek białej pelargonii. Dzięki Ci Justi, bo w życiu bym nie wpadła, że tak mogę zrobić.

Z nasionek wychodzą bardzo ładne kształtne krzaczki. Nie mam zdjęcia na laptopie. Przenośny dysk nam coś szwankuje a tam mielismy wszystkie zdjęcia, nie tylko moje ogrodowe, nie wiem czy to się uda odzyskać. Mąż dał jakiemuś koledze żeby zobaczył. Podobno weryfikacja dysku czy da się cos odzyskać kosztuje około 300 złotych, a odzyskanie danych ok 4000 zł. Masakra. Słyszeliśmy też, że w jednym urzędzie skarbowym coś tam padło i odzyskanie kosztowało 50 000. Kosmos.
Jeszcze poszperam może gdzieś mam tylko przeoczyłam.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 11:45, 21 wrz 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
W tym roku też mam, białe i różowe z siewu, ale siałam bardzo póżno i jeszcze połamane miałam sadzonki, nie wyglądaja najlepiej. Ale jak chcesz mogę zrobić zdjęcia to zobaczysz. Chyba, że znajdę te wcześniejsze, były dużo ładniejsze.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 09:34, 23 wrz 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Sylllwia chyba nie zaglądałaś. Wstawiam zdjęcia tej pelargonii z nasion. Zrobiłam nowe, bo starych nie znalazłam.



____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
sylllwia 13:50, 23 wrz 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Dziękuję Justi za fotki, właśnie o taką bielutką mi chodzi Szukałam nasion na allegro i w sklepach, ale jeszcze jakoś nie widziałam nigdzie białej. . A czy Ty będziesz przechowywała tą Twoją na sadzonki, czy może zamierzasz wyrzucić po sezonie?
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
justi 01:09, 24 wrz 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Jeszcze nie wiem zobaczę jak się dalej będzie zachowywać, ale 1 czy 2 mogę Ci wysłać jesli chcesz, nie ma problemu. Rok temu próbowałam przechować w piwnicy, ale chyba za mało podlewałam, nie udało się.
U mnie w ogrodniczym zawsze są nasionka, tak jakoś w lutym chyba, jeśli będzie trzeba też mogę podesłać.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
sylllwia 20:58, 24 wrz 2011


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Oj Justi super by było gdybyś mi przesłała Napisze na priv
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
ell 06:33, 27 wrz 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Sylwia podobno następny zjazd będzie w Małopolsce, więc zrobimy tak. Moja mama ma białe pelargonie. Wezmę od niej kilka sadzonek dla Ciebie na spotkanie.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies