Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Boso po rosie

Pokaż wątki Pokaż posty

Boso po rosie

paudola 14:28, 21 sie 2019

Dołączył: 18 cze 2019
Posty: 1
Witam wszystkich zielono zakręconych.

Raczkuje ... Czytam, zerkam, sprawdzam, notuje, by w ostateczności samej posadzić i poczuć.
Gust i pragnienia przy wyborze roślin, charakterze ogrodu kształtują mi się wraz z połykanymi kolejnymi wątkami.
Mam nadzieje, że ostatecznie udźwignę ta skumulowana wiedze i cenne wskazówki i przeniosę je na swój grunt.
U mnie póki co pobojowisko po budowie. Mam swoja wizje na ogród, ale boje się zestawień poszczególnych rabat. Czy będę konsekwentna...
Tak jak przy wyborze projektu domu, jego urządzaniu- lubię prostotę, ale nie laboratorium.
Dom o prostej bryle/bez udziwnień, ale o sielskim charakterze.
By było czuć wiochę
I taki chciałabym tez ogród.
Geometryczny, prosty, ale żeby miał w sobie cos lekkiego, cos z wiejskich ogrodów i żeby pachniał...




Mam nadzieje, ze znajdzie się tu jakiś Anioł Stróż moich ogrodowych poczynań i przeprowadzi mnie przez pierwsze rozterki.
marba 18:54, 21 sie 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Witaj, Paudola. Bardzo podoba mi się tytuł Twojego wątku, jest w nim jakby wizja charakteru przyszłego ogrodu. Też staram się stworzyć ogród bez nadmiernej sterylności. Trzymam kciuki za Twoje poczynania, zaznaczam wątek do obserwowanych. Powodzenia!
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Wendy79 19:03, 21 sie 2019


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
No Kochana, dom masz przepiękny, aż jęknęłam z zachwytu...Także tego ten, Krajanko, ogród myślę, że też taki będzie.
Założenia mamy podobne, jeśli chodzi o ogród,więc jeżeli się tutaj zadomowisz, z chęcią będę zaglądać. Moja rada, po czterech latach, śpiesz się powoli- dojrzewanie do pewnych rzeczy jest super. A w reszcie na pewno Dobre Dusze forum pomogą
Zanim inni wspomną, to ja przypomnę - zrób sobie podpis.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies