Gdzie jesteś » Forum » Powitania » pozdrawiam z łódzkiego

Pokaż wątki Pokaż posty

pozdrawiam z łódzkiego

bety 08:22, 29 wrz 2019


Dołączył: 29 wrz 2019
Posty: 14
Witajcie, w końcu dołączyłam do Waszej wspaniałej społeczności. Od dwóch lat mieszkam w domu na wsi, pierwszą roślinkę, a był to świerk kłujący bożonarodzeniowy wsadziłam go 5 lat temu i tak powoli coś tam sobie sadzę. Nie mam ogrodu, tylko trochę posadzonych roślin, ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą będę go kiedyś miała. Moja działka to głównie piach, pędraki, perz i pola dookoła, ale się nie poddaje. Lubię wszystkie rośliny, ale najbardziej róże, które nieźle sobie radzą na mojej ubogiej ziemi. Uwielbiam wszystkie typy ogrodów, ale u siebie nie wyobrażam sobie ogrodu pod linijkę, bo lubię odrobinę chaosu i niestety nie bardzo jestem konsekwentna w swoich postanowieniach. Podejrzewam, że jak większość z Was cierpię na chroniczny brak czasu, pewnie dlatego tworzenie mojego ogrodu trochę mi go zajmie.

pozdrawiam serdecznie
Beata
marba 10:47, 29 wrz 2019


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Witaj, Beatko. Dobrze trafiłaś, obecność na Ogrodowisku dopinguje i pomaga w tworzeniu ogrodu. Będę podglądać i trzymam kciuki za ogrodowe zmagania.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Ania111 10:48, 29 wrz 2019


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
Witam serdecznie

Ogród to wielka przyjemność i to ma być Twoja przyjemność utwórz ogród taki jaki chcesz i baw się dobrze .
Na forum
Dowiesz się wszystkiego
Wiedza ogrodniczek i ogrodników jest wielka
A życzliwość i chęc pomocy nieoceniona
W ich ogrody piękne,
Każdy ogród inna podróż .
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies