Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozowy raj

Gochna 15:02, 19 lut 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
04.02 posiałem jeżówkę Alba, takie są dzisiaj


Posiałem jeszcze jeżówkę bladą, ale póki co nie ma co pokazać
____________________
Gosia Brzozowy raj
Gochna 15:06, 19 lut 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
I jeszcze ostnica wyciągnięta z ogrodu w styczniu. Te samosiejki, które zostawiłam są w kiepskim stanie. Działam na zasadzie eksperymentu, która opcja lepsza

____________________
Gosia Brzozowy raj
Gochna 19:04, 23 lut 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Taki mały przegląd pierwszej rabatki. Pierwsze początek lipiec 2018 a ostatnie wrzesień 2019.




To tak na pamiątkę bo niebawem duże zmiany
____________________
Gosia Brzozowy raj
deszczowymaj 17:20, 24 lut 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Hej Gosiu
Bardzo ciekawy ogród się szykuje nowe rabaty już ładnie wyglądają

A i jeżówki wysiane oj będzie się działo
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Gochna 18:56, 24 lut 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Witam Asiu

Cieszę się, że mnie odwidziałaś. Mam nadzieje, że w tym roku bardziej podziałam ogrodowo

Pozdrawiam
____________________
Gosia Brzozowy raj
Kim 19:26, 24 lut 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Gosiu to czekam z niecierpliwością na te zmiany
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
Monia81 20:51, 24 lut 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Gosieńko przyszłam się przywitać widzę, że będą proste rabaty, bardzo lubię patrzeć na takie ogrody, choć ja to z tych co faliście lubią z wielką chęcią będę do Ciebie zaglądać i kibicować przy zmianach a do host nie chciałabyś dołożyć coś zimozielonego np. paprotniki, albo coś kwitnącego teraz np. ciemierniki? widzę, że barbulę masz, pamiętasz jaką odmianę? pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Gochna 21:43, 24 lut 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Kim napisał(a)
Gosiu to czekam z niecierpliwością na te zmiany


Bożenka z chęcią bym już zaczynała. Napisałam dzisiaj do Pani Danusi czy już można zacząć przesadzać trawy ozdobne bo od tego chcę zacząć. Jak dostanę zielone światło to działam

No i powstanie rabata a nawet dwie z moimi kochanymi brzozami

Pozdrawiam
____________________
Gosia Brzozowy raj
Gochna 21:51, 24 lut 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Monia81 napisał(a)
Gosieńko przyszłam się przywitać widzę, że będą proste rabaty, bardzo lubię patrzeć na takie ogrody, choć ja to z tych co faliście lubią z wielką chęcią będę do Ciebie zaglądać i kibicować przy zmianach a do host nie chciałabyś dołożyć coś zimozielonego np. paprotniki, albo coś kwitnącego teraz np. ciemierniki? widzę, że barbulę masz, pamiętasz jaką odmianę? pozdrawiam


Ta rabatka hostowa sprawia mi trochę trudności bo nie do końca współgra z moim teraźniejszym planem na ogród. Hosty były moja miłością na poprzedniej działce i nie miałam serca się z nimi pożegnać. Z pewnością dodam do nich ciemierniki bo bardzo lubię. Teraz rabatka wyglada kiepsko

Barbulę kupiłam jak jeszcze nic o niej nie wiedziałam. Ale u mnie na szczęście mnie nie zawiodła. Nie odkrywałam jej pierwszej zimy i teraz też już widzę, że odbija. Pięknie przyrosła przez jeden sezon. Niestety odmiany nie zapisałam. Nie byłam wtedy na Ogrodowisku
____________________
Gosia Brzozowy raj
Gochna 21:57, 24 lut 2020


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450


Barbula zaraz po zakupie wrzesień 2018




I dokładnie rok później

Bardzo ja lubię tylko ma jedna wadę, jak kwitnie to zwiastuje jesień ...
____________________
Gosia Brzozowy raj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies