Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Misz masz - nowe życie na wsi Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Misz masz - nowe życie na wsi Ani

ANIAP 19:27, 29 mar 2020

Dołączył: 29 mar 2020
Posty: 8
Witam
Kupiliśmy stary domek na wsi, póki co skupiliśmy się na remoncie, wywożeniu gruzu, wycięciu niepotrzebnych drzew i względnym wyrównaniu podwórka. Na dzień dzisiejszy wygląda to tak jak na zdjęciach. Na zdjęciu projektu podwórka kolorem niebieskim jest to co już mamy i chcemy by to zostało (ewentualnie pozbyć się starego krzewu bzu) a na czarno to co chciałabym aby było.
Na pewno nigdzie nie będziemy kłaść kostki brukowej, idziemy w trawę
Chciałabym aby przed domem były kwiaty a po lewej stronie jakieś fajne krzewy ozdobne, ale nie iglaki. Mam dwa iglaki w doniczce i je chciałabym gdzieś wsadzić, ale ogólnie chciałabym aby ogród wpisywał się w taki wiejski klimat
Nie znam się na krzakach i chciałabym abyście mi coś doradzili w tym temacie.
Podobają mi się trawy ozdobne, budleje, Ismena, drzewko szczęścia - Paulownia Puszysta,bzy.
Ogólnie jest dosyć mocno nasłoneczniona.
A mamy dwójkę dzieci i na pewno musimy umiejscowić gdzieś zjeżdżalnie, huśtawki i te sprawy
Trawę będziemy siać samozagęszczającą - czytałam o niej wiele pozytywnych opinii.
sylwia_slomc... 20:43, 29 mar 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Witaj Tak sobie myślę, ze lepiej by było ten wątek zamieścić w dziale projektowanie ogrodów. Tam spora grupa osób pomaga w doborach roślin i planowaniu
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies