Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

stingietka 17:04, 24 paź 2013


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 71
Dzięki chłopaki,

właśnie znalazłam późniejsze zdjęcia tego ogrodu i rzeczywiście to śliwa wiśniowa- korona ładnie się zaokrągliła.

Wiecie może czym się różni rohan obelisk od dawyck purple? Własnie rozglądam się za kolumnowym bukiem
____________________
Kasia
Loosiuu 18:43, 24 paź 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Kształtem liści. 'Rohan Obelisk' ma bardziej pofalowany brzeg blaszki liściowej. Niczym innym się nie różnią z morfologicznego punktu widzenia
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
stingietka 13:40, 01 sty 2014


Dołączył: 09 wrz 2013
Posty: 71
Gardenarium napisał(a)


I tu Sebciu mocno przestrzeliłeś diagnozę, bardzo mocno, będzie labirynt chodnikowy, ściana wodna, kanał wodny, żywopłot węzłowy dwukolorowy i w nim trawy i kule kulki i kuliska, wrzosowiska, falujące trawy, hortensjowe gaje, partery bukszpanowe, różaneczniki i z ławkami placyki. No i wielka "rezydencja" dla.. ogrodnika z ... ma się rozumieć zielonym dachem.

O tarasie nie wspomnę.

A to wszystko będzie się działo u nas, na Ogrodowisku.



Danusia - gdzieś pojawiał się potem jeszcze temat tego ogrodu?ciekawam bardzo jak ta koncepcja "zero trawnika" została zrealizowana
____________________
Kasia
Gardenarium 15:12, 01 sty 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogród został zrealizowany bez trawnika. Gdzieś pojedyncze zdjęcia zostały pokazane. Jednak nie pamiętam przy okazji jakiego tematu. Całej realizacji nie ma Może kiedyś na mojej stronie firmowej
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Paulaa 22:21, 16 mar 2014

Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 416
Obejrzałam całą realizację, zajęło mi to kilka dni, ale warto było, stworzyliście prawdziwe cudo, przecudowny ogród, coś niesamowitego Danusiu widać w tych kompozycjach radość
____________________
Rewolucje ogrodowe Pauli
karolina84 14:35, 17 mar 2014


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 89
Gardenarium napisał(a)



Czy wie ktoś może co to za rośliny? interesuje mnie szczególnie ten iglak.
____________________
MarlenaBH 15:24, 17 mar 2014


Dołączył: 10 kwi 2013
Posty: 87
Gardenarium napisał(a)




Prosze o pomoc bo mam watplwosci, jaki rodzaje traw sa w brzozowym zakatku, widze rozplenice japonska, a te rozczochrane z przodu, zielone z zoltym paskiem te najnizsze z przodu i pomiedzy rozplenicami wysokie? A pomiedzy trawami jest chyba berberys, wicie moze jaki?
____________________
Mój ogród dużo pracy, trochę efektów.
Zielona 16:27, 17 mar 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
karolina84 napisał(a)


Czy wie ktoś może co to za rośliny? interesuje mnie szczególnie ten iglak.

choina kanadyjska, a przed nią berberys
/wybacz, Danusiu, bo pytanie pewnie do Ciebie, ale uznałam, że jak będziesz miała odpowiadac na każde, to... sama wiesz / Myślę, że się nie pogniewasz.
karolina84 18:21, 17 mar 2014


Dołączył: 09 lut 2013
Posty: 89
'Zielona' dzięki a pytanie było do wszystkich
____________________
bartek_luberda 22:03, 18 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Moja lenka z komentowała Mamo znowu to samo oglądasz
____________________
Ogródeczek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies