Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród mieszczucha

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród mieszczucha

mikipiki 17:09, 18 kwi 2022


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 11
Moi drodzy,
5 lat temu miałam ogródek pisiont metrów. Oglądając wasze piękne ogrody zamarzyłam o czymś większym, i mam. Podzieliłam go na dwie strefy ogrod - strefa rekreacyjna i sad. Oddzieliłam je laurowiśnią. Nie wiem co dalej w kącie zaplanowałam cześć na ognisko i huśtawkę. Obsadzilam to krzewuszkami, tawułami. Mam tez sporo róż. Nic nie jest spójne - potrzeba mi jakiś porad czy zdjęć. Wymyśliłam z boku domu, ale od frontu wsadzić wiśnio śliwę pissardii mam tez żylistka i bzy, jedną magnolie i oczywiście forsycja ma swoje miejsce u mnie. Jak mogę jakieś rady prosić żywopłot z cisu, niestety wyglada że sie nie przyjął, zachorował ? Będę musiała wymienić. Ale chyba dopiero za rok jak zobaczę czy laurowiśnie dają radę to może w te stronę pójdę. dziękuje za rady - z góry
____________________
Miki ogród mieszczucha
Kasya 17:27, 18 kwi 2022


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41862
A pokaz zdjecia
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
LIDKA 18:58, 18 kwi 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7062
Musisz pochodzic po wątkach. Czytac i ogladac .
A potem narysować plan,
wytyczyc rabaty i miejsca użytkowe.

Jak sie przyłożysz do planowania i roboty, to masz szansę uniknąc wielu błędów.

I żeby coś doradzić przydałyby się zdjecia dzialki w szerokich kadrach.

____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
mikipiki 19:53, 18 kwi 2022


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 11
Tak się to prezentuje. Brak wiedzy i pomysłu daje marne rezultaty. Trawa siana późno - ale koniecznie musieliśmy zdążyć przed zima.
____________________
Miki ogród mieszczucha
mikipiki 19:26, 19 kwi 2022


Dołączył: 14 lip 2016
Posty: 11
Zaczęłam przeglądać ogrody i ogród Anety zrobił na mnie ogromne wrażenie. Pomysł, realizacja na najwyższym poziomie. Może ktoś doradzi jak na moim polu zrobić tak urocze i fantastyczne rabaty.
____________________
Miki ogród mieszczucha
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies