Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam Was ☺️

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam Was ☺️

Kasia778 22:01, 17 maj 2022

Dołączył: 07 kwi 2022
Posty: 1
Witam. Moja przygoda z ogrodnictwem dopiero się zaczyna. Jestem zdecydowanie początkująca. Powoli mnie to wciąga, kilka ostatnich nocek zerwanych na rzecz tego forum wiem jedno- jesteście niesamowici i tworzycie tu świetną atmosferę, z którą nie spotkałam się do tej pory nigdzie w sieci.
Jeśli chodzi o mój przyszły ogród to tam sama glina. Dzięki Wam rezygnuje z maty na rabatach na rzecz kartonu. Mam nadzieję, że chwasty mnie nie pokonają. Do zagospodarowania póki co jest "górna półka" (działka skarpowana) Dom w trakcie budowy jeszcze. Podsyłam kilka zdjęć na sam początek. Pozdrawiam
ela13 18:21, 19 cze 2022

Dołączył: 19 cze 2022
Posty: 12
Witam Wszystkich Mam na imię Ela i bardzo miło mi spotkać się z Wami. Jestem na rencie inwalidzkiej od dawien dawna. Moją rozrywką i przyjemnością jest uprawa działki.
Na działce mam kwiaty i krzewy owocowe oraz pomidory i paprykę. Teraz gdy jest lato to kwiat pięknie kwitną krzewy owocowe owocują np. jagoda kamczacka. tego kwiatka szukałam długo to goryczka bezłodygowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies