Gdzie jesteś » Forum » Róże » Hortensja Vanille Fraise - jakie róże w sąsiedztwie?

Pokaż wątki Pokaż posty

Hortensja Vanille Fraise - jakie róże w sąsiedztwie?

Plumeria 13:20, 19 sie 2022


Dołączył: 19 sie 2022
Posty: 6
Bardzo proszę o podpowiedź drogie Forumowiczki, jakie róże będą pasowały do posadzenia w bliskim sąsiedztwie hortensji Vanille Fraise.
Myślę o jakieś róży parkowej/angielskiej i jako drugą róża - róży rabatowej.
Kompletnie się zagubiłam w wyborze kolorystyki róż pasujących do tej hortensji, która na początku jest biała, a potem ni to różowa, ni to czerwona.
Doradźcie proszę.
LIDKA 20:58, 19 sie 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6633
Nick masz bardzo fajny. Załóż wątek i pokaż co tam działasz ogrodowo.
Na różach sie slabo znam. Polecam artemis. One kremowo biale i pasują wszędzie. A hortki z trawami? co myślisz?
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Plumeria 23:18, 19 sie 2022


Dołączył: 19 sie 2022
Posty: 6
Dziękuję, za pochwałę mojego nicka. Plumeria dlatego, że aktualnie chucham i dmucham na swoje plumerie, które przywiozłam w marcu z Tajlandii w formie kijków (trzeba było oberwać wszystkie liście przed posadzeniem do doniczek), a teraz to już konkretne rośliny. Właśnie czekam na pierwsze kwiaty, bo już pojawiły się pączki kwiatowe.
LIDKA 16:11, 20 sie 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 6633
Fajne te plumerie. Ewidentnie zielony palec masz.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Plumeria 16:32, 09 wrz 2022


Dołączył: 19 sie 2022
Posty: 6
I zaczęły pojawiać się pierwsze kwiaty!
Już jeden kwiat daje niesamowicie piękny zapach, którego zapach jest niepowtarzalny
SylwiaF 10:49, 01 mar 2023

Dołączył: 18 mar 2017
Posty: 11
Ja polecam Ascot Tantau. Moim zdaniem będzie fajny kontrast do Vanille fraise
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies