Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Problem z wysypującą się korą na rabacie. Podwyższone obrzeże.

Pokaż wątki Pokaż posty

Problem z wysypującą się korą na rabacie. Podwyższone obrzeże.

Basia32 13:41, 22 lut 2023

Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 57
Witam wszystkich. Mam problem ze znalezieniem fajnej kostki na wykonanie obrzeża rabaty. Chciałbym, żeby z jednej strony obrzeże było wyższe, tak aby kora przy ulewnym deszczu nie lądowała na trawie, a z drugiej strony, żeby było równo z trawnikiem dla wygodnego koszenia. Zamieszczam poglądowe zdjęcie z Pinteresta. Dodam, że rabata ma być wkoło altany. Może pokażecie jak to u Was wygląda? Jakie macie rozwiązania poza kostką? Nic poza takim rozwiązaniem jak na zdjęciu nie przychodzi mi do głowy. Nie mogę też wyszukać fajnej kostki.

Dominika11 14:01, 22 lut 2023


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
jestem teraz na etapie stawiania murków przy rabatach z cegieł ozdobnych, daję po dwie warstwy cegieł, ale żeby lepiej się kosiło to jeżeli jest trawa to kostka wskazana na równi z trawnikiem

mozna też dawać ekobordy

palisady i palisadki, obrtzeża - plastikowe, drewniane, betonowe, wyższe, niższe wybór duży

opcji jest trochę
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies