Gdzie jesteś » Forum » Architektura ogrodowa » Ogrodzenie zewnętrzne na dzialce

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodzenie zewnętrzne na dzialce

Emsiak 18:02, 20 wrz 2023

Dołączył: 20 wrz 2023
Posty: 1
Witajcie. Szukam I szukam ale nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Kupiłem działkę na ROD I mam uszkodzony zewnętrzny płot który nie graniczy z żadnym sąsiadem. W czyjej kwestii jest wymiana lub naprawa tego płotu? W moim czy w zarządzie ROD? W zarządzie usłyszałem że ten płot nie należy do ROD...
PauliKa 10:42, 20 mar 2024

Dołączył: 29 mar 2023
Posty: 4
Nooo niee. Bo nie należy do ROD. Płot zewnętrzny jest z Twojej działki i to Ty masz go naprawić, taka prawda. Dużo masz tego płotu do naprawy ? Najlepszą opcją jest po prostu siatka. Potem możesz postawić albo jakiś żywopłot (aczkolwiek to odradzam ) albo tuje. Trochę czasu minie zanim urośnie, ale warto bo nikt z ciekawskich przechodni nie będzie Ci zaglądał co masz na działce itd. Warto też na działce zasadzić wrzosy - o pielęgnacji są tutaj wątki, wpisz tylko w wyszukiwarce forum to znajdziesz bardzo ciekawe porady albo tutaj https://bytom24.pl/ - też jest fajnie opisane z czym się komponują itd.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies