Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam wszystkich ogrodników :)

Witam wszystkich ogrodników :)

jedrzejjj10 11:04, 24 cze 2026

Dołączył: 24 cze 2026
Posty: 1
Cześć Wszystkim
Jeden z moich warzywników w kolorze drewna. W tym roku go powiększam na kształt litery U. Chętnie będę podglądał Wasze ogrody i inspiracje, bo widzę, że jest tu ogrom wiedzy. Pozdrawiam wszystkich zapalonych ogrodników.
____________________
jedrzejjj10 11:30, 24 cze 2026

Dołączył: 24 cze 2026
Posty: 1
Przy 160 mb i warunku, że ma nie być prześwitów, to betonowe ogrodzenie faktycznie może wyjść najrozsądniej cenowo. Drewno ładne, ale przy takiej długości konserwacja po czasie robi się upierdliwa i kosztowna. Beton imitujący drewno nie powinien wymagać impregnacji jak deski, co najwyżej po latach można odświeżyć kolor, jeśli zacznie płowieć. Ja bym tylko dobrze policzył całość: płyty, słupki, transport, montaż i ewentualne przygotowanie podłoża, bo przy ogrodzeniach często nie sam materiał robi największy koszt
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies