Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Ani

annawu 19:00, 14 lut 2015


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Na jesieni nie byłam zbyt zdrowa i nie zrobiłam porządku z trawami nie wycięłam je i nawet nie związałam to teraz mam cały ogród zaściełany









____________________
Ania - W gródku Ani
Magdalenka 20:29, 14 lut 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Witaj Aniu prawie wiosennie
Mam pytanie w sprawie Twojej ścieżki, z tych drewnianych plastrów. Od kiedy ją masz i czy drewno było jakoś zabezpieczone? Planuję u siebie takie małe ścieżki i nie wiem, czy trzeba je czymś pomalować.
Pozdrawiam ciepło.
____________________
Magda Na Francuskiej
annawu 21:52, 14 lut 2015


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Magdziu krążki wycięte są drzewa owocowego czyli z jabłoni, najpierw całą zimę leżały w ciepłej piwnicy, żeby podeschły, później z jednej strony M posmarował olejem.

Wiosną 2013 utworzyłam takie sobie ścieżki;







Atu tak wyglądają w 14r.-już pociemniały.






Pęknięcia powstały jak jeszcze leżały w piwnicy, mnie to nie przeszkadza i myślę
że jest w tym jakaś fantazja, muszę dodać gdy długo pada deszcz krążki mają wypukłości do góry a jak jest upalnie to mają wypukłości w dół.
____________________
Ania - W gródku Ani
Magdalenka 08:09, 15 lut 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
annawu napisał(a)
Magdziu krążki wycięte są drzewa owocowego czyli z jabłoni, najpierw całą zimę leżały w ciepłej piwnicy, żeby podeschły, później z jednej strony M posmarował olejem.
Wiosną 2013 utworzyłam takie sobie ścieżki;



Pięknie wygląda. Ja mam lipę i modrzew. Niestety drewno jest na dworze Jak schowam do kotłowni, to zdążą się wysuszyć?
____________________
Magda Na Francuskiej
annawu 09:52, 15 lut 2015


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Schowaj, gdy będą podsuszone to lepiej olej /możesz zastosować inny impregnator/ wsiąknie i będziesz mogła je rozłożyć jak się tylko ociepli. a może Twoje krążki już są suche i nie ma konieczności ich pakować do kotłowni, moje wsadziłam bo były świeżo ścięte

Poranek wiosenno zimowy










____________________
Ania - W gródku Ani
bogumila 10:22, 15 lut 2015


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Zmrożone trawki prezentują się niezwykle interesująco.Pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Magdalenka 13:51, 15 lut 2015


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Moje drewienka mają 2 i 3 lata. Może faktycznie są suche. Schowam kilka do garażu, tak na wszelki wypadek.
Dziękuję za info i słonecznie pozdrawiam.
____________________
Magda Na Francuskiej
annawu 19:41, 15 lut 2015


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
bogumila_bienko napisał(a)
Zmrożone trawki prezentują się niezwykle interesująco.Pozdrawiam.


Śniegu nie ma to chociaż taki widok przypomina, że jeszcze mamy okres zimowy, dzisiejszy dzień, należał też do nieprzyjemnych, mróz i wiatr...brr.
____________________
Ania - W gródku Ani
monteverde 19:43, 15 lut 2015


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
To samo u mnie a w nocy ma być -8 z odczuwalną -16 i tak prawie cały tydzień pozdrówka Aniu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
annawu 19:47, 15 lut 2015


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Magdalenka napisał(a)
Moje drewienka mają 2 i 3 lata. Może faktycznie są suche. Schowam kilka do garażu, tak na wszelki wypadek.
Dziękuję za info i słonecznie pozdrawiam.


...na pewno są suche, możesz już je nasączać i rozkładać.
____________________
Ania - W gródku Ani
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies