Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogródku Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogródku Ani

aguniada 11:50, 30 gru 2011


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Witaj Aniu! ja tez tu jestem nowa, jeszcze nowsza niż Ty
bardzo mi się spodobały Twoje kolorowe, pełne kwiatów rabaty... ładnie wkomponowujesz w nie donice z jednorocznymi, a oglądając Twoje zdjęcia aż nie mozna się doczekać wiosny... od stycznia będzie już z górki
pozdrawiam Cię serdecznie, A.
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Bogdzia 17:03, 30 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
annawu 20:12, 30 gru 2011


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Gabriela napisał(a)
Witaj Aniu, masz śliczne urozmaicone rabaty, mnóstwo roślin, będę wpadać.
Liczę też na małe doradztwo w sprawie chryzantem, Moje w tym roku zlośliwie kwitły b. późno, mimo tak pięknej i długiej jesieni, słabo rozwijały kwiatki.


Gabrysiu na piękne i czasowe rozkwitanie chryzantem wpływa pogoda w okresie lata i nawożenie ale i też jaką mamy odmianę.

Ta sama odmiana jednego roku zakwitnie np. 10 września a na drugi rok może zakwitnąć pod koniec miesiąca. Na piękne i dorodne kwiatuszki zasilamy roślinę nawozami bogatymi w potas.
____________________
Ania - W gródku Ani
annawu 20:28, 30 gru 2011


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Pszczelarnia napisał(a)
Witaj!
Bardzo ciekawie u Ciebie. Nie znałam galtonii i tego wysokiego słoneczniczka. Lubię takie ogrody, z których zwiedzania płynie przyjemność i nauka.

A swoją drogą pytam jak Ci się pieli (chciałam napisac plewi, bo u nas tak się mówi ) plażę i ścieżkę kamienistą? Wymaga częstego pielenia?

Chryzantemy kocham, zawsze sobie kupuję i stawiam na tarasie po kilka sztuk oraz cięte do domu.



Tak Ewuniu tu na ogrodowisku mamy podręczną encyklopedię, i obszerną literaturę, żeby ją przerobić
naprawdę zabraknie mi dni zimowych.

Ścieżki kamienne jak bardzo zarosną opryskuje od zielska a przeważnie pielę, pod kamykami mam położoną folię to się zielsko nie przebija.
____________________
Ania - W gródku Ani
annawu 20:41, 30 gru 2011


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
aguniada napisał(a)
Witaj Aniu! ja tez tu jestem nowa, jeszcze nowsza niż Ty
bardzo mi się spodobały Twoje kolorowe, pełne kwiatów rabaty... ładnie wkomponowujesz w nie donice z jednorocznymi, a oglądając Twoje zdjęcia aż nie mozna się doczekać wiosny... od stycznia będzie już z górki
pozdrawiam Cię serdecznie, A.



Nowsza i bardziej rozgadana ode mnie u Ciebie posty lecą 'jak z rekawa', też już odwiedziłam Twój ogródek, ale nie zostawiłam śladu, było co oglądać i podziwiać.
____________________
Ania - W gródku Ani
annawu 21:59, 30 gru 2011


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881









____________________
Ania - W gródku Ani
Sebek 22:10, 30 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Baardzo ładnie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Niage 22:42, 30 gru 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Ślicznie, tak wiosennie A te modrzewie szczepione, to rosną 2 szt obok siebie, tak ?
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
annawu 23:10, 30 gru 2011


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
Niage napisał(a)
Ślicznie, tak wiosennie A te modrzewie szczepione, to rosną 2 szt obok siebie, tak ?



To jest jeden egzemplarz, właściwy pień to ten pierwszy od lewej, następne to podpórki.
____________________
Ania - W gródku Ani
Niage 23:25, 30 gru 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
annawu napisał(a)

Ślicznie, tak wiosennie A te modrzewie szczepione, to rosną 2 szt obok siebie, tak ?



To jest jeden egzemplarz, właściwy pień to ten pierwszy od lewej, następne to podpórki.


ale się rozrósł
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies