Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród przy zabytkowej willi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przy zabytkowej willi

Sharlee 20:40, 08 mar 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
waska napisał(a)
Czy po lewej jest taras?

Tak taras, a nawet dwa, jeden zadaszony a drugi nie.
____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
waska 20:43, 08 mar 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 1812
Sharlee napisał(a)

Czy po lewej jest taras?

Tak taras, a nawet dwa, jeden zadaszony a drugi nie.


o ja a masz może zdjęcia?

Jestem po wrażeniem tego co Zobaczylam
Nie umiem sobie nawet wyobrazić co wymyslisz w ogrodzie
____________________
Mój zielony świat malowany roślinami * A jakie są wasz pomysły?
EwaG 08:29, 09 mar 2012


Dołączył: 18 maj 2011
Posty: 1089
Mogę być niegrzeczna i wyłamać się z szeregu zachwytów? O ile pokazane wnętrze podoba mi się, to totalnym odjazdem jest jednak kształt zewnętrzny domu skontrastowany z okolicą. Jak rozumiem zlecasz Danusi projekt ogrodu? Ciekawe zadanie.
____________________
Ewa ; Ogród Ewy G. ; blog http://www.ogrodyewy.pl/
zbigniew_gazda 09:57, 09 mar 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Dom piękny i przyjazny wewnątrz. Też będę zaglądał i kibicował. Obiecaj pokazywać projekt i jego realizację.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Sharlee 11:41, 09 mar 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
EwaG napisał(a)
Mogę być niegrzeczna i wyłamać się z szeregu zachwytów?

Ewa, oczywiście nie musi Ci się podobać mój dom Krytykuj, krytykuj. Natomiast postaram się upiększyć go zieleniną, więc liczę na Wszą pomoc. Mam już prawie gotową pierwszą rabatkę:
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1606-rabata-w-narozniku
____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
Pszczelarnia 13:20, 09 mar 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
EwaG napisał(a)
Mogę być niegrzeczna i wyłamać się z szeregu zachwytów? O ile pokazane wnętrze podoba mi się, to totalnym odjazdem jest jednak kształt zewnętrzny domu skontrastowany z okolicą. Jak rozumiem zlecasz Danusi projekt ogrodu? Ciekawe zadanie.


Ewo , wyłamanie się z "szeregu zachwytów" nie oznacza bycia niegrzeczną. Przecież nie poddajesz dyskusji gustów właścicieli a jedynie mówisz o kanonie. Pozdrawiam.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Sharlee 15:28, 09 mar 2012


Dołączył: 07 lis 2011
Posty: 138
Najważniejsze, że po kilku pierwszych miesiącach mogę stwierdzić, że dobrze nam się mieszka Musimy jeszcze dom otynkować, zrobić podbitkę, wykończyć tarasy, ale to jeszcze chwilę może poczekać, obecnie ważniejszy jest ogród by maluchy - mam trójkę rozrabiaków - nie tonęły w błocie.

W przyszłym tygodniu ma być już 15 stopni ciepła, więc zrobię rundkę po okolicznych centrach ogrodniczych w poszukiwaniu ciekawych okazów Już nie mogę się doczekać pierwszych prac ogrodniczych
____________________
Kobiet nie trzeba rozumieć, trzeba je kochać!
Gardenarium 17:44, 09 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sharlee, Lesznowola to mój skrót i często tam jeżdżę. Bez dwóch zdań wpraszam się do Twojego bajkowego domku, a jak chcesz to wproś się najpierw do mnie
Abym tylko ogarnęła się poz zimie Szykuje się dekorowanie świąteczne 31 marca Zapraszam.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
nika 20:00, 09 mar 2012


Dołączył: 09 sie 2011
Posty: 783
Sharlee napisał(a)
Najważniejsze, że po kilku pierwszych miesiącach mogę stwierdzić, że dobrze nam się mieszka

No i super Bo to przede wszystkim Tobie ma się podobać Twój dom... i ogród oczywiście
A zdania zawsze będą podzielone

A sąsiedztwa z Danusią tylko pozazdrościć
____________________
Nika i jej marzenie o pięknym ogrodzie
Gardenarium 20:03, 09 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Nika, jaki świetny awatarek z tym kwiatem, pozazdrościć urody i młodości
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies