Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodnicy z Litwy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodnicy z Litwy

hanka_andrus 17:42, 18 mar 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Jeszcze zapytam o tę studnię,Czy to jest studnia,czy zbiornik na ścieki domowe?Czy musi być tak wysoko?Też nie piękna.....
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Kovo 17:51, 18 mar 2012

Dołączył: 13 mar 2012
Posty: 16
Grill zdzierać Myślę, ponieważ cegły są podzielone



Uploaded with ImageShack.us



Więc myślę, że z niektórych roślin zielonych
Kovo 08:33, 22 mar 2012

Dołączył: 13 mar 2012
Posty: 16
hanka_andrus napisał(a)
Rozjaśnij swój plan,co oznacza u ciebie napis blok stoczni? Czy to jest teren pochyły,skarpa?
Półokrągłe ogrodzenie i kwadrat obok,-czy to ma być miejsce na taras deskowany?
Następny prostokąt w tym rejonie na przeciwko domu- czy to jest budynek gospodarczy, czy jakiś warsztat do którego potrzebne jest dojście? Rozumiem ,że właściwy ogród jest w miejscu oddzielonym tujami ze szklarnią?Taki wąski długi pas od wschodu.Podaj jego wymiary......
Pytam,bo jest to istotne,gdzie są tradycyjne drogi ,którymi posługujecie się na co dzień.
I gdzie chcesz mieć swoje ulubione rośliny ,czy tylko przy tarasie,czy w całym obejściu.

Czy nie byłoby możliwe, aby zobaczyć, jakie rośliny są sadzone, próbują dostosować swój ogród, nie tylko wiedzieć, jakie rośliny wybrać (zielone ogrodnicy wciąż}
kaisog1 11:33, 22 mar 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
KOvo WItaj. Danusia proponuje Ci kształ nasadzeń. Rośliny musisz dobrać sam. Tu nik nie dostaje gotowego projektu Dostałeś propozycję, teraz musisz pomyśleć gdzie, co i jak. Jakie rośliny lubisz, co się sprawdzi w Twoim ogrodzie.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Kovo 12:52, 22 mar 2012

Dołączył: 13 mar 2012
Posty: 16
Zdałem sobie sprawę, trzeba coś myśleć to samo z koordynacji roślin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies