Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bubusiowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Bubusiowy ogród

Juzia 09:20, 21 mar 2012


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38714
Bardzo ładny domek!!!
No to teraz czkam na zdjęcia z prac ogrodowych....
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ZielonaKasia 13:38, 19 mar 2013


Dołączył: 26 wrz 2012
Posty: 147
Ładnie tu ładnie, witam sąsiadkę zza płotu
____________________
ZielonaKasia
Gosiniak 14:04, 19 mar 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
To czy żywopłot ładny zależy od tego czy właściciele dbają, od gatunku również, tuje które wybrałaś będą wymagały więcej pracy niż szmaragdy przykładowo, bo trzeba je będzie często ciąć, żeby były gęste, właściwie już od małego krzewu. Jeśli się zapuści taki żywopłot to wygląda to strasznie, znacznie łatwiej jest np. ze szmaragdami, bo one gęste są i nie wymagają cięcia, jedynie z góry można żeby równiutko wyglądały. Możesz też pomyśleć o świerkach serbskich Danusia je poleca na żywopłoty, nie robią się od dołu łyse i tworzą ładną zasłonę. Wszystkie rośliny mogą ładnie wyglądać, najważniejsze żeby podlewać na początku, nawozić i przycinać, spełnisz te wymagania będą śliczne.
Jeśli chodzi o tłuczeń to też trochę go mam na kawałku wspólnym z sąsiadem, przed wiazdem na posesję, ogólnie się sprawdza, choć z roku na rok jakby go ubywa, coś czuję że będzie trzeba dosypać. Mi się zdaje, że jako tymczasowe rozwiązanie na parę lat to ok, ale docelowo wolałabym kostkę.
Ładny domek, zapowiada się bardzo ciekawie
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
justi 14:57, 19 mar 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witaj Kasia!
Domek prześliczny, raczej nowoczesny, a ogród ma być w stylu wiejskim? dobrze zrozumiałam?

ps. mozesz napisac jaki to projekt domku, bo zapisuję sobie ciekawe, raczej nowoczesne projekty i takie co mają duże okna
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Katkak 10:56, 27 paź 2013


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Witaj, dom piękny, a z pomocą z pomocą Ogrodowiska ogród dorówna mu urodą
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies