Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co posadzić przy tarasie

Pokaż wątki Pokaż posty

Co posadzić przy tarasie

szanti 12:03, 21 mar 2012


Dołączył: 14 kwi 2011
Posty: 6
Pora zakasać rękawy i zabrać się do pracy ale.... nie mam pomysłu jak zaaranżować rabate przy tarasie . Taras jest od strony północnej , więc mało słoneczny , chciałabym posadzić rośliny niskie takie do 1 metra wysokości żeby nie zasłonić widoku na ogród . Narazie przy tarasie rośnie klon Royal red , wielkość i kształt rabaty dowolny. Może ktoś coś doradzi , bo jak sama zacznę kombinować to wyjdzie prawdziwy misz masz.



____________________
szanti 13:02, 21 mar 2012


Dołączył: 14 kwi 2011
Posty: 6


____________________
Joaska 14:14, 21 mar 2012


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Witaj,
Jakieś wymiary by sie przydały, żeby cokolwiek zaproponować.
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
szanti 14:36, 21 mar 2012


Dołączył: 14 kwi 2011
Posty: 6
co do wymiarów to nie ma specjalnych ograniczeń , poprostu wytnę tyle trawnika ile będzi trzeba , cały taras ma długość 10metrów , myślę że wystarczyło by zagospodarować połowę a resztę zostawić żeby można było zejść na trawę.
____________________
Aga 08:16, 29 mar 2014


Dołączył: 30 lis 2012
Posty: 732
Witam ja także nie dlugo bede miala podobny problem wiec takze czekam na jakies podpowiedzi.Ale mysle ze predzej znajdzie sie cos ciekawego w internecie bo teraz wszyscy w ogrodach siedza.
____________________
Nowe miejsce nowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies