Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród A&M

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród A&M

baraga1904 21:45, 02 cze 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
No to może hosty, rododendrony, kwiaty cebulowe dla ożywienia i koloru , także lawenda.
moniam 21:50, 02 cze 2012


Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 25
może precyzyjniej przemarzły żurawki citronelle(były na obwódce) a midnight rose zostały. Ale nie ukrywam są przepiękne, Zastanawiam się co w zamian citronelki? może żółty karłowy berberys? bo tawułka japońska raczej na obwódkę za wysoka?
____________________
baraga1904 21:53, 02 cze 2012


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Mozna ją ciąc, ale berberys jest ok. "Admiration" - ciekawy kolor i jest mały.
moniam 14:03, 03 cze 2012


Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 25
dziękuję za podpowiedzi są dla mnie bardzo ważne.
____________________
moniam 18:19, 04 cze 2012


Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 25
Pani Danusiu proszę o poradę. Ponieważ wymarzły mi żurawki citronelle na obwódce (jak widać na zdjęciu) to chciałabym posadzić cos w zamian . jest to strona bardzo dobrze nasloneczniona (słońce przez większą część dnia) myślę że dobrze będą wyglądać berberysy th. odm. tiny gold co pani na to?
____________________
Sebek 20:58, 17 cze 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Możesz posadzić żurawki key lime pie - dobrze znoszą nasłonecznienie, albo tawuły japońskie i ciąć w kulki - no albo te berberysy
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
moniam 22:27, 12 lip 2012


Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 25
Witajcie, byłam mało aktywna na ogrodowisku ale mam zamiar się poprawić, tzn. codziennie jako moja wieczorna lektura obowiązkowa "ogrodowisko" z tym, że nie dodawałam zdjęć i nie komentowałam na forum bo czułam i czuję się onieśmielona i niepewna swoich poczynań, dlatego możecie w moim ogrodzie zaobserwować Wasze pomysły a szczególnie Danusi naszej kochanej Matki Ogrodowiska. Niedawny odcinek "Maja w ogrodzie" gdzie występowała Danusia był dla mnie wyjątkowy, ponieważ mogłam usłyszeć i zobaczyć Danusię i jej ogród z innej perspektywy, a już w ogóle jak zobaczyłam "znajome" twarze między innymi Sebka i Kasi - nie do opisania jakie to przeżycie jakbym widziała moich przyjaciół a zarazem poczułam żal i niedosyt dlaczego mnie tam nie ma. Jednym słowem zżyłam się z Wami i mam nadzieję, że OGRODOWISKO już na zawsze zostanie w moim serduszku.
____________________
moniam 22:32, 12 lip 2012


Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 25
Dzisiejszy dzień był pracowity, dlatego, że w sobotę długo oczekiwany rodzinny wyjazd wakacyjny do Szklarskiej Poręby, chciałam dać mojemu ogrodowi całą siebie i wypoczywając wiedzieć, że zrobiłam wszystko co zrobić powinnam. Rankiem wyjazd po dwa bukszpany widoczne na zdjęciu już posadzone (szkoda tylko że brakuje im jeszcze kompana do trójki) ale po przyjeździe będę poszukiwać.
____________________
moniam 22:33, 12 lip 2012


Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 25
Posadziłam też 3 szt. tataraku trawiastego obok żurawek, mam nadzieję, że tam im będzie dobrze i dobrze to wygląda
____________________
moniam 22:35, 12 lip 2012


Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 25
Inne miejsce: szanowna trójka bukszpanów z przodu posadziłam hosty zielone a przed nimi hosty z obwódkami
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies