Gdzie jesteś » Forum » Narzędzia i akcesoria » Kosa spalinowa

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosa spalinowa

Ishael 08:38, 27 paź 2014

Dołączył: 14 paź 2014
Posty: 15
Tak na forum to niewiele można zrobić w sprawie serwisu. Najlepiej oddaj do serwisu i nie dzwoń do Agromy bo to i tak w niczym nie pomoże.

To może być regulacja obrotów, być może zostawiłeś mieszankę i zawaliło Ci układ paliwowy, byc może cewka jest wadliwa albo świeca... to nie musi być nic poważnego. Jak trafisz dobry serwis i będą mieli chwilę wolnego to spróbuje Ci to załatwić na miejscu.
Gardenarium 20:59, 25 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Dzialkowiec napisał(a)
Witajcie. Z racji, że jestem nowy na forum chciałbym wszystkich przywitać
A teraz do rzeczy. U mnie w mieście (Elbląg) znalazłem dwie kosy spalinowe, które mniej więcej mieszczą się w moim budżecie. Jedna to Faworyt VKS 430W (409zł) a druga to Lider VKS 430(340zł). Z tego co można zauważyć, to dwie mają ten sam model oraz są serwisowane u Pana K. Którą byście polecili bardziej? Czy jest jakaś różnica między nimi oprócz pojemności skokowej silnika? Zależy mi na zaoszczędzeniu pieniędzy (mój budżet mniej więcej 300zł). Do koszenia mam jakieś 200m2.

Proszę o wypowiedzi.

Pozdrawiam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:59, 25 kwi 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Zapytaj Pana K. i jego serwis On będzie wiedział najlepiej

Nie prowadzimy tutaj rankingów porównawczych.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grabers 19:37, 27 kwi 2016

Dołączył: 26 lut 2016
Posty: 10
Podstawą jest świeża mieszanka.Paliwo z olejem zmieszane trzymać nie dłużej niż 2 tyg.Czyste paliwo do zrobienia mieszanki też nie może być.stare.Najlepiej po skończeniu koszenia paliwo wypalać z maszyny na dłuższy postój. Najtańszym elementem do wymiany jest świeca zapłonowa. Starą sprawdzić czy jest iskra.Jeśli jest iskra i paliwo nowe to gaźnik do czyszczenia lub wina niesprawnej cewki.
____________________
Michaluk83 14:37, 11 maj 2023

Dołączył: 11 maj 2023
Posty: 1
Hej ja od 4 lat używam kosy spalinowej NAC i muszę przyznać że jestem mega zadowolony.
Niezawodny sprzęt jeśli się pamięta o wymianie oleju.
Teraz niedawno widziałem reklamę że dają 7 lat gwarancji. Jak ja kupowałem było bodaj 2 lub 3 lata. Sprzęt jednak wytrzymał a koszenia mam sporo bo blisko 1300m2 plus taki jakby rów melioracyjny.
Jeśli na przyszłość chcecie mieć niezawodny sprzęt to polecam NAC. Bo i z serwisowaniem nie ma najmniejszego problemu.
Pozdrawiam i życzę mile spędzonego czasu na działce lub w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies