Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Jak usuwać swoje zdjęcia z postów

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak usuwać swoje zdjęcia z postów

Agnieszka 20:58, 17 mar 2013


Dołączył: 01 sty 2011
Posty: 934
Gardenarium napisał(a)
Jeśli się z tym nie zgadzasz to nie zamieszczaj po prostu zdjęć
Jeśli masz potrzebę usunięcia zdjęcia z jakiś powodów - proszę podaj mi link, a ja je usunę.

Natomiast jeśli bierzesz udział w forum ogrodniczym i chcesz uzyskać poradę lub pokazać swój ogród, to bez zdjęcia będzie raczej trudno

Odczytaj pw ode mnie.


Nie chodziło o wszystkie zdjęcia, ale o zdjęcia z domami sąsiadów w tle. Nie miałam możliwości usunięcia czy retuszowania tych zdjęć, ale Danusia temu zaradziła.

Oczywiście, zgadzam się, że forum ogrodnicze bez zdjęć to pomyłka! Po prostu teraz będę zamieszczać zdjęcia "bezpieczne", najlepiej samych roślin. Wtedy można uniknąć komplikacji....
____________________
Agnieszkowy ogródek
Gardenarium 22:08, 17 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Na wszystko znajdzie się rada Jest ok
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Debra 10:38, 05 lis 2013


Dołączył: 05 kwi 2013
Posty: 3790
A ja mam nieśmiałą propozycję - wiele osób wkleja swoje zdjęcia w cudzych wątkach, jako formę pozdrowienia, prezentu. Część Forumowiczów to lubi, ale wiem że jest spora grupa, która tego nie lubi.

Czy możnaby wprowadzić takie oznaczenie wątku, jakąś ikonkę, która byłaby sygnałem, że autor wątku nie ma ochoty na otrzymywanie takich zdjęć?

Te obce zdjęcia często są powodem pomyłek. Wiele osób czyta jedynie 'pismo obrazkowe' i traktuje te 'obce' zdjęcia, jak zdjęcia autora wątku.

Poza tym, te nasze wątki to taka historia nszego ogrodu, moim zdaniem powinny tam być wyłącznie zdjęcia z tego właśnie ogrodu.

Pewnie jestem w mniejszości, ale z tego co wiem, to na pewno nie jestem jedyną osoba, która tak uważa.

____________________
Berberysy i liliowce pod starą gruszą
Gardenarium 07:25, 06 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeśli ktoś chce aby usunąć takie zdjęcia niepotrzebne w jego wątku, proszę o link) na prywatną wiadomość oczywiście. Mogę setkowe usunąć i inne
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AkapulkoBial... 19:33, 20 lis 2013


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 185
Witam a ja mam pytanie, jak mam dołączyc moje posty pierwsze które napisałam na forum Ranczo AkapulkoBaiłystok ?
____________________
Ranczo Akapulko
AkapulkoBial... 19:37, 20 lis 2013


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 185
Całe to ogrodowisko jest bardzo fajne podoba mi sie tutaj. Tylko te zdjecia rzeczywiscie powtarzają się to prawda, w sumie mozna by to było zmienić.Szkoda ze nie mozemy usunąc zdjecia które wstawiłam nap. jakis tam domek ktory nie był moją własnością teraz mnie to razi a nie moge go usunąć, bo nie mam dostępu do edytacji.
____________________
Ranczo Akapulko
Kondzio 19:40, 20 lis 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AkapulkoBialystok napisał(a)
Witam a ja mam pytanie, jak mam dołączyc moje posty pierwsze które napisałam na forum Ranczo AkapulkoBaiłystok ?
napisz na pw u Danusi i cierpliwie czekaj bo Danusia musi być zajęta czymś
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:43, 20 lis 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
AkapulkoBialystok napisał(a)
Całe to ogrodowisko jest bardzo fajne podoba mi sie tutaj. Tylko te zdjecia rzeczywiscie powtarzają się to prawda, w sumie mozna by to było zmienić.Szkoda ze nie mozemy usunąc zdjecia które wstawiłam nap. jakis tam domek ktory nie był moją własnością teraz mnie to razi a nie moge go usunąć, bo nie mam dostępu do edytacji.
ty owszem nie masz ale Danusia ma i do niej musisz się zgłosić i nie pisz wszędzie gdzie się da bo dodajesz pracy Danusi bo musi wszędzie wchodzić
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Gardenarium 09:38, 21 lis 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Proszę podawać mi tylko link na prywatną wiadomość i co mam usunąć.
Zrobię to gdy będę na forum. Nie ma żadnego problemu.

Napisz też co chcesz dołączyć, jeśli tego jest mało to zrobimy to, ale jeśli watek jest obszerny, nie łączymy już watków. Takie mam info od admina.
Pokaż a powiem co można zrobić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies