Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małe przeróbki ..... gotowa na wszystko

Pokaż wątki Pokaż posty

Małe przeróbki ..... gotowa na wszystko

isabelka 08:16, 17 lip 2012

Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 12
irys jak widzisz wjazd już jest falisty, lubię kombinację kilku roślin, nie muszą być identyczne.
Trzeba tylko te fale wyrównać



Gardenarium witam Cię i dziękuję za odwiedzinki do koszenia już przywykłam niestety ale pomysł mi sie podoba ) Dziękuję i czekam na więcej )

Z tego co zauważyłam u POLI jest bardzo podobny fragmencik jak mój tylko Pola ma szerszy i chyba więcej możliwości ) ale efekty sa niesamowite
____________________
Kobiety z natury są Aniołami, ale kiedy skrzydła opadną przychodzi im latać na miotle..
isabelka 20:31, 17 lip 2012

Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 12
Siedziałam i myslałam.... wymyśliłam, że chyba całkiem usunę trawę, odgrodzę czymś (nie wiem jeszcze czym) od piasku i kamyków. Dokupie 3 wierzby i wsadzę co jakiś kawałek (podobają mi się
Chciałabym również krzewuszki - są śliczne, hortensje oraz coś niższego na przedni plan.


Kochani podpowiedzcie w jakim programiku robicie narzuty roślinek ?? tak by wizualnie zobaczyć jak to będzie wyglądać ?

____________________
Kobiety z natury są Aniołami, ale kiedy skrzydła opadną przychodzi im latać na miotle..
Diana 00:33, 18 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
witam cie isabelko
dobrze że zdecydowałąś się założyć wątek
roślinek sporo masz, troszkę to poukładać i będzie jak sobie wymarzysz..........
pomysłów i podpowiedzi napewno będzie wiele
pozdrawiam
będe zaglądać
isabelka 21:01, 18 lip 2012

Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 12
Witaj Diana. Dziekuję za odwiedzinki.



Fakt roślinek sie nazbiera, troszkę dokupi ale jak narazie pogoda nie pozwala na jakąkolwek przemianę ;(
A chciałabym już coś zaczać zmieniać bo ja z tych niecierpliwych jestem

Przeglądałam twoją przemianę - ślicznie u ciebie i sporo pracy w to włożyłaś ) gratulacje


____________________
Kobiety z natury są Aniołami, ale kiedy skrzydła opadną przychodzi im latać na miotle..
Diana 02:04, 30 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
Iza działasz coś ? pozdrawiam
Moniika 07:07, 30 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Może na wakacje pojechałaś? Bo cisza coś u Ciebie
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
isabelka 21:07, 01 sie 2012

Dołączył: 16 lip 2012
Posty: 12
Witajcie Dziękuję za odwiedzinki
Niestety na wakacje sie nie udałam ;( Troszkę innych obowiązków mi się nazbierało a i z dziećmi czas wolny spędzam wiec jakoś nie mam na nic czasu.
Coś czuje zę do jesieni mi zejdzie ale dam rade
____________________
Kobiety z natury są Aniołami, ale kiedy skrzydła opadną przychodzi im latać na miotle..
Moniika 20:31, 02 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Oj tam ... Aż do jesieni ?
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies