Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja największa pasja - ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja największa pasja - ogród

Moniika 15:03, 25 lip 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
Ja również wpadam sie przywitać! Śliczny, duży i zadbany ten Twój ogródek ! Pozdr. M
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
kasik778 23:29, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
reni napisał(a)



w tym roku nie mogłam się opanować i dokupiłam kolejną magnolię "Susan", tak więc ta jest trzecia po magnolii Galaxy i Stellata



była bardzo mocno przeceniona, więc nabytek tym bardziej cieszył

mój skalniaczek, który ciągle się zmienia, ostatnio część nadmiernie rozrośniętych roslinek usunęłam i zrobiłam miejsce na różową osteospermę



tu ładny widok na naszą sosenkę, a jeszcze niedawno była mi do kolan...



i ukochane nasze okrągłe tujki i świerki



Ja mam dwie, ale jakoś nie przepadam za magnoliami...


a czemu nie lubisz magnolii? wiem, że po przekwitnięciu nie są najpiękniejsze, za to ten efekt wiosną...


U mnie są dwie przed domem nie wiem jakie odmiany bo zostały po poprzednich właścicielach... kwitną bardzo krótko, a póżniej jakoś to drzewko nieciekawie wygląda



to prawda to kwitnięcie jest zdecydowanie za krótkieDD
w tym roku było tak gorąco wiosną, że niektóre kwiaty magnoli spadły po dwóch dniach
____________________
kasik778 23:30, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Monika352 napisał(a)
Ja również wpadam sie przywitać! Śliczny, duży i zadbany ten Twój ogródek ! Pozdr. M


bardzo dziękuję za wizytę, będzie rewizyta
i dziękuję za komplement
____________________
kasik778 23:32, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Urszulla napisał(a)
Twój ogród jest już dość zagospodarowany. Fajnie, bo teraz każde dosadzenie go upiększa i powiększa. Pozdrawiam i dzielę się swoimi początkowymi spostrzeżeniami, że warto przeczytać wątek Danusi od deski do deski aby pomóc sobie w dbałości o rośliny.


masz rację, wątek Danusi czytam cały czas, jej ogród to dla mnie inspiracja
____________________
kasik778 23:32, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
mallwinka napisał(a)
Witam!!!
wpadłam się przywitac))) bo jeszcze u ciebie nie byłam z gościną.


witam i zapraszamDDD
____________________
kasik778 23:38, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
chronologicznie idąc dalej to mój ogród w maju i czerwcu





____________________
Diana 23:49, 25 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
ojej taką jedną jedyną choinkę wziełabym sobie od ciebie jakby można..........super,kiedy mój świerk srebrny tak urośnie..............
kasik778 23:57, 25 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Diana napisał(a)
ojej taką jedną jedyną choinkę wziełabym sobie od ciebie jakby można..........super,kiedy mój świerk srebrny tak urośnie..............


choineczki to nie moja zasługa, tylko teścia
on posadził wszystkie większe iglaki

w tym roku niestety musieliśmy wyciąć tego zwykłego świerka na środku, bo się strasznie skrzywił:

świerki srebrne to tak mniej więcej piętnastolatki
____________________
Diana 00:02, 26 lip 2012


Dołączył: 03 sie 2011
Posty: 2047
oj nie załamuj mnie ja mam jednego świerka na wjeżdzie-ma robić za "wielką" oświetloną choinkę w grudniu!!! hmmm tak sobie wymarzyłam że będzie pięknie wyglądać ale 15 lat!!!!!!!!!!!!! o matko
kasik778 00:06, 26 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Diana napisał(a)
oj nie załamuj mnie ja mam jednego świerka na wjeżdzie-ma robić za "wielką" oświetloną choinkę w grudniu!!! hmmm tak sobie wymarzyłam że będzie pięknie wyglądać ale 15 lat!!!!!!!!!!!!! o matko


spokojnie
zależy jaką odmianę kupiłaś, jak szybko rosnącą to luz, jak nie no to po prostu będziesz miała mini-choinkę
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies