Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja największa pasja - ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja największa pasja - ogród

kasik778 00:13, 26 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
to lecę dalej ze zdjęciami to strona przy lesie, tu jest dużo cienia, warunki bardzo specyficzne, a jesienią ta część ogrodu tonie w liściach, co mnie z reguły nie bardzo cieszy, kiedy muszę to wszystko grabić





____________________
kasik778 00:25, 26 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
a to kielichowiec,pierwszy raz w tym roku tak się obsypał kwiatami, niestety majowy przymrozek większość poniszczył



____________________
MilenaP 13:20, 26 lip 2012


Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 1520
Witaj Kasiu
przeczytałam Twój wątek i się uśmiechnęłam, bo widzę duże podobieństwo Ciebie i Twoich działań do mnie i moich też nie wyobrażam sobie życia bez ogrodu, też jest moim oczkiem w głowie i też piszę ogrodniczego bloga pozdrawiam
____________________
Milena - zielonastrefa
kasik778 22:54, 26 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
MilenaP napisał(a)
Witaj Kasiu
przeczytałam Twój wątek i się uśmiechnęłam, bo widzę duże podobieństwo Ciebie i Twoich działań do mnie i moich też nie wyobrażam sobie życia bez ogrodu, też jest moim oczkiem w głowie i też piszę ogrodniczego bloga pozdrawiam


ha ja to jestem maniak ogrodowy
pozdrawiam serdecznie
____________________
kasik778 11:10, 27 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
Bardzo lubię powojniki, uwielbiam wprost oglądać u was piękne zdjęcia powojników, niestety mnie powojniki wcale nie lubią, mam trzy sztuki, nieoznaczone, kupiłam kiedyś w szkółce, nie było karteczki i teraz klops, nie wiem co to za odmiany,
wszystkie rosną słabo, mało kwitną, po kwitnięciu zasychają i brązowieją, myślę nad przesadzeniem, bo gdyby rosły zdrowo, to byłyby cudowne

aha gdyby ktoś wiedział, jakie to odmiany to bardzo proszę o pomoc z oznaczeniem






____________________
AniaK 12:30, 27 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Witam Kasiu, teraz ja u Ciebie pospacerowałam
Ależ masz duże okazy iglaków, ślicznie u Ciebie i wiosną i latem.JA w tym roku jeszcze muszę dosadzić cebul, żeby wiosną więcej kolorów było
Kielichowiec wonny też chciałam nabyć, ale nie znalazłam już dla niego miejsca, ale moze nie załować, jak mówisz, że przymrozki mu szkodzą na kwitnienie.Już dość mam roślin, które nie kwitną od trzech lat, bo przymrozki uszkadzają pąki.

Właśnie znalazłam Twój blog i podziwiam.
Przy takim maluszku jeszcze znajdujesz czas, żeby na "dwie ręce" pisać.

Pozdrawiam
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
kasik778 13:33, 27 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
AniaK napisał(a)
Witam Kasiu, teraz ja u Ciebie pospacerowałam
Ależ masz duże okazy iglaków, ślicznie u Ciebie i wiosną i latem.JA w tym roku jeszcze muszę dosadzić cebul, żeby wiosną więcej kolorów było
Kielichowiec wonny też chciałam nabyć, ale nie znalazłam już dla niego miejsca, ale moze nie załować, jak mówisz, że przymrozki mu szkodzą na kwitnienie.Już dość mam roślin, które nie kwitną od trzech lat, bo przymrozki uszkadzają pąki.

Właśnie znalazłam Twój blog i podziwiam.
Przy takim maluszku jeszcze znajdujesz czas, żeby na "dwie ręce" pisać.

Pozdrawiam


witam i dziękuję za wizytę

Iglaczki duże to fakt, ale nie zawsze je lubię, to zależy, dużo miejsca mi zajmują

a z tymi roślinkami to tak jest, namęczysz się, chuchasz i dmuchasz na nie, są już pączki, wydaje ci się, że za chwilę będzie pięknie, przyjdzie przymrozek i po zawodach...

jak ci się udało zlokalizować mój blog

co do czasu, to się sama zastanawiam, kiedy ja to wszystko robię

mój szkrabol, praca na cały etat, ogródek, dom nie wiem gdzie znajduję czas
____________________
kasik778 13:54, 27 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
To jedna z moich funki, zdecydowanie największa






tawuła wierzbolistna ładnie rozkwitła




tawułki są u mnie wszędzie, wdzięczne roślinki do cienia



a to jedno z najważniejszych miejsc u nas - ognisko

____________________
AniaK 17:07, 27 lip 2012


Dołączył: 21 lip 2011
Posty: 1968
Jejku jeszcze praca na cały etat, podziwiam !!!!

A blog, wpisałam kasik778 i wyskoczył tak po prostu.

Iglaki można podcinać od dołu i zrobi się miejsce na rabatę.
Ale u Ciebie dużo miejsca jeszcze.

Tawuła wierzbolistna bardzo się rozrasta? Jak długo kwitnie?
____________________
Ania - Marzy mi się Siedlisko....
kasik778 20:00, 27 lip 2012


Dołączył: 24 lip 2012
Posty: 2376
AniaK napisał(a)
Jejku jeszcze praca na cały etat, podziwiam !!!!

A blog, wpisałam kasik778 i wyskoczył tak po prostu.

Iglaki można podcinać od dołu i zrobi się miejsce na rabatę.
Ale u Ciebie dużo miejsca jeszcze.

Tawuła wierzbolistna bardzo się rozrasta? Jak długo kwitnie?


Dziękuję

troszkę miejsca mam, w sumie mój ogród to 1600 m kwadratowych, czy to dużo to zależy czy muszę plewić (wtedy baaaardzo dużo) a jak chcę wsadzić kolejną roślinkę to bardzo mało...

Tawuła wierzbolistna jest bardzo ekspansywna, wypuszcza dużo rozłogów, drugi raz bym jej nie wsadziła, ale pięknie kwitnie ni i z sentymentu jej nie usuwam

____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies