Gdzie jesteś » Forum » Dbamy o narzędzia czyli niezbędnik ogrodnika zawsze pod ręką » A i w ' Moim Pięknym.. .' narzędzia są...

Pokaż wątki Pokaż posty

A i w ' Moim Pięknym.. .' narzędzia są...

Matka 22:28, 23 lis 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Bylejakie, ale są...

I takie mi wystarczą...

Pomyślałam sobie co tu robić w piątkowe popołudnie?Dziecioki w przedszkolu, Anatol chrapie...cisza w domu-jak nigdy....poczytać?poprasować?poleniuchować?a może podelektować się pierwszymi w tym roku łyczkami malinóweczki?



Ale zmotywowana Ogrodowiskiem a przede wszystkim Szefową-która we mnie zawsze nowe siły wlewazakasałam rękawki



i pomyślałam sobie, że przecież i moim narzędziom coś się należy-choć raz w roku-tyle się ze mną naćwiczyły na rabatach i ... wyspach

No to poszłam i oto co zobaczyłam



a gdzie taczka? ' ukradli ' myślę sobie...' ale gdzie tam?bez kółka? '




Zakręciłam się na pięcie i podrapałam się w głowę



myśląc sobie ' nic z tego nie będzie, wolę malinówkę ' , ale taka myśl przyszła mi do głowy ' a gdyby tak Danusia nieoczekiwanie wpadła i powiedziała-Bogda, a pokaż Ty mi swoje narzędzia ' spaliłabym się ze wstydu gdyby zobaczyła to pobojowisko

taki bałagan...niepotrzebne części narzędzi





No więc, teraz już bez namysłu, zabrałam się do roboty...

było mycie, szorowanie i zabezpieczanie...a co!!!







poukładałam je piknie jak tylko potrafiłam...





nawet podłogę pod ichnymi stópkami wyszorowałam

a M dostał buziaka za naprawę kółka taczuszceale się ucieszył

a mniejszym pomocnikom nawet koszyki wybierałam coby im miło zimą było a i na rabaty wygodniej nosić jak sie ma wszystko pod ręką









a jeszcze i takie malutkie znalazłam





ale im wymyśliłam lepsze lokum



aha, byłabym zapomniała-'a co z moimi PRL'kami czerwonymi?"





wstyd się przyznać jakie były brudne-ale takich towarzyszek nie wyrzucę chyba nigdy-dostały też całusa-w przenośni, oczywiścieno i...





Tak więc i w ' Moim Pięknym...' jest czym grzebać w ziemi...

Ale niech wygrają inni, którzy mają ładniejszy porządek i na wygrana zasługują, ja się cieszę najbardziej z tego, że w końcu zmobilizowałam się do uporządkowania tego za co nigdy bym się zapewne nie zabrała gdyby nie Szefowa-dlatego - Danusiu-dzięki
____________________
U Matki
grupa_trzyma... 22:34, 23 lis 2012

Dołączył: 20 sty 2012
Posty: 2764
Jaka świetna historyjka obrazkowa. Ja idę się spalić ze wstydu. Moje narzędzia...hmmm...
____________________
Agnieszka - ogród w lesie
Gabisia 18:30, 24 lis 2012


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Świetna ta historia Bogdziu
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Matka 21:41, 24 lis 2012


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
e tam...takie to sobie
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies