Gdzie jesteś » Forum » Rośliny wodne » Zwierzęta w stawach i oczkach wodnych

Pokaż wątki Pokaż posty

Zwierzęta w stawach i oczkach wodnych

Mariusz 19:14, 29 kwi 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Zaskroniec, ten obiadek starczy mu na co najmniej kilka dni.
Nie należy oglądać przed kolacją.




____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 20:58, 04 maj 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Porządkuję zdjęcia i wpadłem na to małe żółwiątko wielkości jednej złotówki.
Zdjęcie zrobiłem 2011
Żółw błotny

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 20:13, 15 cze 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Żaba zielona


____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 15:44, 17 lis 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Młody żółwik błotny w salwinii i osoce aloesowatej.




____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
21:31, 23 lut 2015
U mnie taka księżniczka gościła przez pewien czas /ach te całonocne serenady/



No i pływak żółtobrzeżek /nawet dziś jednego eksmitowałem z oczka, też podobnej wielkości/

22:11, 16 maj 2015
Pół dnia dziś spędziłem robiąc przy oczku to i owo no i oczywiście miałem pomocnika i automatycznie stróża zamieszkuje oczko a więc musiała popatrzeć co i jak działam




anka_ 21:42, 02 kwi 2016


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Mariusz napisał(a)
Młody żółwik błotny w salwinii i osoce aloesowatej.

Szkoda, że nie można mieć takich widoków w prywatnym stawie. Ten żółwik jest cudowny.

U mnie w stawie kwitnie życie biologiczne, szczególnie drobna fauna wszelkiej maści się rozwija. Mam pewnego lokatora, którego nie mogę zidentyfikować. Może wiecie co to za jeden?



Buszują tylko pod wodą, na brzegach nie spotkałam ani jednego. W wodzie są tego dziadostwa dziesiątki. Trochę mi przypominają świerszcze. Nawet przekopałam literaturę w tym temacie i nic sensownego nie znalazłam.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
marek_2 12:07, 18 maj 2018

Dołączył: 18 maj 2018
Posty: 18
Ja stosowałem na oczko wodne siatkę żeby chronić przed niepożądanymi zwierzętami. [reklama] mieli spory wybór rozmiarów oczek i z tego co pamiętam to pomagali też z montażem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies