Gdzie jesteś » Forum » Dbamy o narzędzia czyli niezbędnik ogrodnika zawsze pod ręką » Nieład pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Nieład pod kontrolą

Richie 21:06, 14 gru 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Każdy konkurs mobilizuje ten też a rywalizować lubimy...Za namową bo jest mi niezręcznie się chwalić też chcę się zabawić.
W moim przypadku narzędzia i akcesoria ogrodnicze są doceniane i zawsze mają swoje miejsce a co zrozumiałe są w należytym stanie po pracy. Taką mam już "wadę", że lubię porządek.
Drobne i proste narzędzia ogrodnicze i niezbędny sprzęt a także nawozy, środki ochrony roślin znajdują się w części gospodarczej "domku ogrodnika", który znakomicie spełnia swoją rolę bo wszystko mam pod ręką.















____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Richie 21:57, 14 gru 2012


Dołączył: 27 lut 2011
Posty: 3351
Bardzo spodobał mnie się wieszak na narzędzia u Witka i też podobny mam, jest praktyczny i wygodny a narzędzia nie brudzą ścian i się nie przewracają.





W części "socjalnej" domku jest schronienie dla mebli ogrodowych i dużych latarenek.





Jak każdy ogrodnik mam trochę sprzętu mechanicznego jak kosiarki, podkosiarki,areator i wertykulator, nożyce do cięcia żywopłotu, walec, sprzęt do podlewania i oprysków itd. Pompy z ogrodu wodnego mają swoje miejsce tak jak wymieniony sprzęt w piwnicach i garażu, których ze zrozumiałych względów nie pokazuję.
Część amfor,dzbanów i donic w okresie zimowym przebywa w piwnicznej garderobie.





a fontanny i małe latarenki na oknie w garażu





Na koniec najbardziej wartościowy i nie używany sprzęt - nagroda - wiadomo od kogo.






____________________
Richie - Mój ogród w Tarnowie - Moja wizytówka - Ogród w Tarnowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies