Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Atelier Ogrodowe...

Pokaż wątki Pokaż posty

Atelier Ogrodowe...

Lukas 19:59, 30 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
alinak napisał(a)
Łukasz miło popatrzeć jak tworzysz ładne kompozycje .
w moim kajecie zapisałam sobie pomysł z mozgą trzcinowatą koło drzewa . mam takiego klona koło którego żadne hosty ani nawet dąbrówka nie chce rosnąć . nie pomyślałam o mozdze . dzięki za fotkę

cieszę się,że Ci się podoba u mnie rośnie pod jabłonią. Był to eksperyment i w tej chwili mija juz drugi rok jak tam rośnie. Ciekawe jak będzie w tym roku bo bardzo szybko się rozrasta...
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
eliza3 20:05, 30 gru 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witaj Łukaszu, pooglądałam i widzę tu typowo ogrodowiskowy ogród. Widać, że nie jesteś tu nowy tylko nieujawniony. Masz bardzo piękne rośliny, a hortensje wyjątkowe.
Dzisiaj składam Ci życzenia noworoczne, bo jutro noc sylwestrowa, więc szampańskiej zabawy, dużo radości z tworzenia ogrodu i powodzenia w Nowym Roku.
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Lukas 20:07, 30 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
eliza3 napisał(a)
Witaj Łukaszu, pooglądałam i widzę tu typowo ogrodowiskowy ogród. Widać, że nie jesteś tu nowy tylko nieujawniony. Masz bardzo piękne rośliny, a hortensje wyjątkowe.
Dzisiaj składam Ci życzenia noworoczne, bo jutro noc sylwestrowa, więc szampańskiej zabawy, dużo radości z tworzenia ogrodu i powodzenia w Nowym Roku.

Dziękuję Ci serdecznie, ja również już złożyłem życzenia w artykule szefowej dla Was wszystkich
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
alinak 20:13, 30 gru 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
myślę że będziesz musiał ją ograniczać kosiarką , bo ja ja miałam , ale po prostu wyrywam z korzeniami , bo okropnie ekspansywna . , ale pod drzewem będę ją obkaszać . na rabacie u ciebie widziałam pod płotem przy hostach . radziłabym ci ją stamtąd usunąć , bo na pewno wyprze hosty , nie dość że ekspansywna , to jeszcze korzenia tak zbite że głuszą inne rośliny. na rabacie nie odważę się już jej posadzić . co innego na trawie , bo można kosić .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
hanka_andrus 20:34, 30 gru 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Serdeczne życzenia na Nowy Rok! Ogród piękny , a zdjęcia jakby namalowane ......pędzlem artysty
!
Dziadkowi pogratuluj pomidorów...... bardzo o nie dba !
No i dużo zdrowia wam obu!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
beta 21:13, 30 gru 2012


Dołączył: 05 kwi 2012
Posty: 12953
i ja przywitać się przyszłam

witam serdecznie i gratuluję pięknych rabat

zdjęcia cudne

będę zaglądać
____________________
beata - Dla odmiany czas na zmiany... ..."Świadomość, że wszystko co robię, mogłabym robić lepiej wcale mi nie przeszkadza..."
Lukas 21:29, 30 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Haniu dziękuję bardzo serdecznie oczywiście przekażę dziadkowi
Beta miło mi, że podoba Ci się u mnie i oczywiście zapraszam
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Lukas 21:32, 30 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
alinak napisał(a)
myślę że będziesz musiał ją ograniczać kosiarką , bo ja ja miałam , ale po prostu wyrywam z korzeniami , bo okropnie ekspansywna . , ale pod drzewem będę ją obkaszać . na rabacie u ciebie widziałam pod płotem przy hostach . radziłabym ci ją stamtąd usunąć , bo na pewno wyprze hosty , nie dość że ekspansywna , to jeszcze korzenia tak zbite że głuszą inne rośliny. na rabacie nie odważę się już jej posadzić . co innego na trawie , bo można kosić .


przy hostach bez obaw, pomyślałem o tym i jest wsadzona w pojemniku. Tylko przy tej jabłoni rośnie wolno, ale chyba tak jak mówisz będę ją ograniczać kosiarka
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
alinak 21:41, 30 gru 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
to z racji że drzewo pobiera jej wodę . pod drzewami to ogólnie wszystko rośnie gorzej . są nawet oznaczone te które nie lubią towarzystwa roślin. np. brzoza . a pojemnik - dobre rozwiązanie . ja tak wsadziłam wydmuszycę piaskową i chyba ją straciłam . fatalnie wyglądała w tym roku
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Lukas 21:45, 30 gru 2012


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
u mnie właśnie myślalem, że nie poradzi sobie pod tą jabłonią ale jest ok i nawet mocno się rozrosła. Tam mogę jej pozwolić poszaleć, ale gdzie indziej musi byc w pojemniku , ale i tak jest ok... na razie
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies