Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Prośba o pomoc w zaprojektowaniu rabaty

Pokaż wątki Pokaż posty

Prośba o pomoc w zaprojektowaniu rabaty

A_gawa 19:57, 20 maj 2014


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
A jak finał wygląda? Co postanowiłaś? Już rok minął.
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
Ania_79 21:06, 22 maj 2014

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
A_gawa napisał(a)
A jak finał wygląda? Co postanowiłaś? Już rok minął.
____________________
Ania
Ania_79 12:41, 25 maj 2014

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
Agnieszko, jeszcze trochę dzisiejszych zdjęć. Jestem naprawdę zadowolona z efektu,limonki rozrosła się przepięknie, generalnie rośliny powoli zaczynają tworzyć busz, a o taki efekt ze względów praktycznych i wizualnych mi chodziło.W zasadzie trzymałam się zaplanowanych roślin, wszystkie sądziłam w ilości minimum 3 sztuk.Są hortensje bukietowe limelighty-7 sztuk, bukszpany, miskanty morning light,pienne szmaragdy, miniaturowe choiny kanadyjskie, funkie fire and ice, niebieskie big daddy,paul's głowy, hakonechloa all gold, bodziszki,róże heidetraum,pink fairy, stadt Rom,pomponella,graham Thomas i veichenbleu,liliowce,tuje danica i Golden tuffet,zawilce japońskie i tawułki.Sosną podsadzone jest hortensją pnącą, powojnikiem i bukszpanami. najpiękniej rabaty wygląda jak coś na niej kwitnie.Projekt i rady pomogły bardzo, ale jak już miałam rośliny na rabacie i mogłam przestawiać doniczki, wszystko mi zagrało ostatecznie. Oczywiście perfekcyjnie nie jest,ale bujnie i kwitnąco wiosną i latem, a zimozielona zimą.Aha-rabaty wyszła mi dłuższą niż zaplanowałam. Teraz chcę ją nieco doszlifować- nadać bardziej fantazyjny kształt i nieco poszerzyć tym samym w niektórych miejscach.Kiedyś pokażę ją w wersji kwitnącej. Powodzenia w projektowaniu!
____________________
Ania
Ania_79 12:45, 25 maj 2014

Dołączył: 25 cze 2011
Posty: 156
____________________
Ania
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies