Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród ciągle w budowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród ciągle w budowie

margi 18:28, 10 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Witaj Danusiu,ogród masz b.ładny już teraz, a ogród tworzy się przez wiele lat,więc głowa do góry,bo wiosna tuż, tuż.Pozdrowionka
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
wronada 19:15, 10 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Ulko witam izapraszam, Plany mam wielkie bo i pracy jest dużo oby się udało .Działka jest duża ponad 20 arów i niestety na pomoc mogę liczyć od czasu do czasu kiedy moja córka przyjeżdza w odwiedziny do domu.Wtedy wszystkie ciężkie prace wykonuje mój zięć.Całe szczęście, że to lubi - przynajmniej na razie.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 19:22, 10 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Cieszę się Agnieszko, że Ci się u mnie podoba.Ja do Ciebie kiedyś zaglądałam ale nie zostawiłam śladu.Byłam zauroczona.Uwielbiam taki styl ogrodu.U mnie trochę pomieszane style.Lubię ogrody nowoczesne, ale nie zawsze to jest możliwe, czasem daję się ponieść emocjom a potem muszę to zmieniać i tak trwa to już ładnych parę lat.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 20:08, 10 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Bożenko witam, dzięki za odwiedziny.Nie wiem jak Ciebie znależć chciałabym wpaść z rewizytą.
Moja działka jest dość duża jak na mnie-20 arów.Pokazałam Wam pólnocną stronę.
teraz strona zachodnia, jeszcze nie dokończona.


z tej strony jest duży skos więc pomyślałam, żeby zrobić mały taras. Ups to moje palce jeszcze nie jestem mistrzem robienia zdjęć
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 20:18, 10 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
a to jedno z ulubionych miejsc mojego sąsiada i opiekuna ogrodu.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
Gabrysia_ 20:26, 10 sty 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Dużą masz działkę,jest co robić
Czekam na resztę zdjęć...
____________________
wronada 20:37, 10 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Gosiu Witaj Też liczę już na wiosnę.Marzę o dłuższym dniu i żeby móc zacząć kopać i sadzić .Chyba przyjdę do Ciebie po nauki.Podoba mi się Twoje oczko wodne.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
margi 20:43, 10 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
W sprawie oczka to nie do mnie tylko do mojego M,jak uporamy się z przed ogródkiem,to planujemy trochę zmian przy oczku(no może bardziej ja planuję)hej
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
wronada 20:53, 10 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Gabrysiu to dla Ciebie i Wszystkich moich gości
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
wronada 21:00, 10 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
u mnie oczko całkowicie do przeróbki.Uznaliśmy, że było za duże i nie dawaliśmy rady z czyszczeniem.Coś było nie tak.Ciągle woda była brudna i trzeba było ją wymieniać kilka razy w sezonie..Fakt było trochę za dużo ryb, bo mnie było żal wyrzucić młode rybki.Teraz nie mamy ani jednej niestety.Może to i dobrze bo będzie czas na odnowienie.Kupiłam książkę jak buduje się oczko i będę próbować od nowa.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies