Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród ciągle w budowie

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród ciągle w budowie

margi 21:14, 10 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Tak,jak jest zbyt wiele rybek to szybko zarasta oczko glonami,jak jest w miejscu zbyt nasłonecznionym,jak jest za małe natlenienie wody i za mało roślin.Nie chciałabym się wymądrzać,ale to z obserwacji.Wodę mąż wymienia wiosną ok.połowy i jesienią.Z oczkiem jest dużo pracy ale przyjemnie jest położyć się na leżaczku i posłuchać jak woda leci i rechotu żabek.
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
hanka_andrus 21:21, 10 sty 2013


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Ja się nie zdecydowałam na żadne oczka.Chociaż sąsiedzi w pogoni za trendami porobili u siebie dołki z wodą. Koło domu ,gdzie jest stały dozór,można włączyć pompy natleniające,to ma sens,ale tak jak u mnie......szkoda roboty!
Podziwiam tych co mają w tych oczkach jeszcze rybki!A żabki? Same znajdują drogę do wody!

Pozdrawiam Danusiu,budująca ogród!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
wronada 22:49, 10 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
Witam Cię Haniu.Cieszę się, że mnie odwiedziłaś.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
margi 18:09, 12 sty 2013


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 1143
Zgadzam się z Hanią,oczko to dużo pracy i doglądania,mąż tym się zajmuje.W tym roku chciałabym zbudować kaskadę,ale płaskie kamienie są b.drogie.Wałkujemy ten temat z mężem dość często,zobaczymy co z tego wyjdzie
____________________
gosia - Trzeba zacząć wszystko od początku***Same wątpliwości
Janina 18:16, 12 sty 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Bardzo pięknie u Ciebie....wpadłam się przywitać.
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
grazyna 15:39, 16 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Gardenarium napisał(a)
Witaj, u nas są różne ogrody ale nikt nikogo nie wyśmiewa, łączy nas pasja i to się liczy



Ooo... takie wypowiedzi do mnie przemówiły i ... jestem już tu legalnie



____________________
Grażyna Tu odpoczywam
grazyna 15:44, 16 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
Danusiu (wronada) pięknie masz a ile bukszpanów !
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Gosiniak 16:19, 16 sty 2013


Dołączył: 06 gru 2012
Posty: 4885
Witam się i ja, jest już na co popatrzeć, fajnie że masz ścieżki i murki lubię to bardzo w ogrodzie, ja bym powiedziała bardziej że ogród nie w budowie, ale w fazie dopieszczania masz teraz, oczywiście jest jeszcze trochę do zrobienia, tam gdzie koparki się przejechały, ale pozostała część bardzo fajnie ci wyszła
____________________
Gosia - igiełkowy ogródeczek - wizytówka
wronada 17:12, 17 sty 2013


Dołączył: 15 lis 2011
Posty: 168
chwilę mnie nie było ,bo cieszę się odwiedzinami mojego synusia zza morza a tu tylu gości.Witam Was i cieszę się, że podoba wam się mój ogród.Plany są wielkie nie wiem jeszcze co ztego wyjdzie.Grunt to mieć nadzieję że się uda.
____________________
Danusia - Mój ogród ciągle w budowie
grazyna 18:38, 17 sty 2013


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
wronada napisał(a)
...bo cieszę się odwiedzinami mojego synusia zza morza



To ważny powód do nieobecności na ogrodowisku

Jedynak?

Cudnie u Ciebie
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies