Gdzie jesteś » Forum » Ogrody na świecie » Dania - ogrody i krajobrazy

Pokaż wątki Pokaż posty

Dania - ogrody i krajobrazy

Konstancja30 14:13, 14 lip 2013


Dołączył: 06 maj 2012
Posty: 6260
szpaler drzew tak jak piszesz mógłby być wszędzie ... pomysł z wydrukiem idealny ja mam lekkiego fioła na punkcie drzew ... gdziekolwiek na szpaler trafię tam kicam godzinę aby jakieś spektakularne ujęcie zrobić ... mam ładny jesienny a ten jest soczysty jak limonka ... wspaniały

ogród wodny ... obłedny ...

bedzie więcej zdjęć ? ... bardzo podobają mi się wycieczki za Twoim obiektywem
____________________
Iza - Ogród marzeń... cegła...róża... lawenda
Margarete 14:37, 05 sie 2015


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Cudne miejsca pokazujesz Anita, przecież to relatywnie niedaleko od nas, nic tylko jechac..............oglądam tu na O. kolejne fantastyczne miejsca, nabieram ochoty na podróże ogrodowe i po Polsce i po świecie..........i myśle sobie ..jak to dobrze że przed laty trafiłam tu na to forum.
Dzieki za relacje i za zachęte do planowania (na razie ) podróży...
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Enya73 14:55, 05 sie 2015


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Jeśli szukasz więcej informacji o Danii, o podróżach i ciekawych miejscach, to zapraszam Cię do odwiedzenia mojego blogaZnajdziesz tam kilka postów o Danii i nie tylko

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
bbrzoza 12:35, 17 sie 2015


Dołączył: 17 sie 2015
Posty: 3
Enya73 napisał(a)
Jeśli szukasz więcej informacji o Danii, o podróżach i ciekawych miejscach, to zapraszam Cię do odwiedzenia mojego blogaZnajdziesz tam kilka postów o Danii i nie tylko

Pozdrawiam serdecznie


Dzięki. Kapitalnie się do ogląda i czyta
____________________
justa35 21:52, 12 paź 2018

Dołączył: 07 kwi 2013
Posty: 207
Z sentymentem znowu z chęcią pozwiedzałam Danię
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies