Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sosenkowy świat

Pokaż wątki Pokaż posty

Sosenkowy świat

aneta230972 17:25, 01 lut 2013


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 831
Pięknie zielono. Stawy, mosteczek, .... Raj dla Was i psiaków oczywiście
Dzięki za namiary na sadzonki
____________________
Aneta - Pustynia, która będzie kiedyś ogrodem
Janina 19:33, 01 lut 2013


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 1398
Bardzo piękny ogród,jak często w nim bywasz i kto się nim zajmuje skoro mieszkasz w Krakowie?
____________________
Ogródek Janiny Wizytówka
ka1sia 19:43, 01 lut 2013


Dołączył: 11 lip 2012
Posty: 3194
Witaj Ale piękne miejsce nam pokazałaś! No i te słodkie rudaski Z przyjemnością będę zaglądać, Kasia
____________________
Wszystko o czym...Marzysz
Sosenka 18:59, 03 lut 2013


Dołączył: 19 sty 2013
Posty: 26
Janina napisał(a)
Bardzo piękny ogród,jak często w nim bywasz i kto się nim zajmuje skoro mieszkasz w Krakowie?


ogród jest pielęgnowany co 2 tygodnie (sama się nim zajmuję ,a córka czasami mi pomaga) mąż kosi trawę i wykonuje inne zabiegi np. podcinanie żywopłotów. najwięcej pracy jest na wiosnę . rabaty z krzewami są wyłożone czarną agrowłóknina i przysypane korą ; )
____________________
Sosenkowy świat
alinak 23:00, 04 lut 2013


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Witaj - podziwiam , bo to duże utrudnienie jak nie ma się ogrodu na miejscu . tym bardziej szóstka za pielęgnacje . jest pięknie . a białe irysy ... już je wpisałam na listę poszukiwań
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Sosenka 19:13, 07 lut 2013


Dołączył: 19 sty 2013
Posty: 26
w ten śnieżny dzień odzywa się serce ogrodnika , dzisiaj posadziłam nasionka szparagów na rozsade oraz w słoiczkach mączą się nasionka lotosu . A na parapecie zeszły juz karczochy które zostały posadzone w tamtym tygdodniu . A oto kilka zdjęć aby poprawić nastrój ; ))

A oto kotek z tamych stron który przyjechał do krakowa .
____________________
Sosenkowy świat
Mariusz 20:39, 07 lut 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
A ja zawsze ze spóźnieniem, ale zawsze
Sosenka napisał(a)
Jak przyjemnie jest oglądać takie cudownie zdjęcia w taki ponury dzień ; )
Irysy , piwonie piękne . wszystko jest super .
Mam pytanie czy na piwoniach drzewiastych zostawiać wszystkie przekwitłe kwiatostany aby się nasiały ? czy część obciąć (gdzieś przeczytałam że zostawienie nasion osłabia roślinę )
pozdrawiam ; >

Witaj serdecznie Jeśli nie potrzebujesz nasion do siewu, to zetnij je niezwłocznie po kwitnieniu. Jeśli jednak będziesz siać, to zostaw kilka dorodnych kubków aby dojrzały.
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Mariusz 18:41, 27 mar 2013


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Zdrowych i pogodnych ŚWIĄT

____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
Sosenka 19:09, 12 maj 2013


Dołączył: 19 sty 2013
Posty: 26
Witam po długiej nie obecności !
Przyszła wiosna więc trzeba zakasać rękawy i brać sie do roboty w ogrodzie .
Podczas weekendu majowego razem z córką zabrałyśmy sie za porządki i sadzenie . Córcia posadziła ponad 100 mieczyków na swojej rabacie (zdjęcia pokaże jak zakwitną) Posadziliśmy podstawowe warzywa a pozostałe ciepłolubne dopiero po zimnej Zośce . w ogródku powstał nowy warzywnik w kształcie koła opleciony gałązkami leszczyny , zostana tam posadzone pomidory oraz karczochy , oraz są nowe domki dla owadów (cała wieś się z nas śmieje że budujemy drogę krzyżową ) A oto kilka zdjęć : ]
____________________
Sosenkowy świat
olaw 13:47, 11 lip 2014


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Witam sąsiadkę
Grupa podkarpacka rośnie w siłę
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies