Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pozytywnie zakręcona ,początkująca ogrodniczka prosi o rady

Pokaż wątki Pokaż posty

Pozytywnie zakręcona ,początkująca ogrodniczka prosi o rady

marta_filipczyk 13:40, 17 mar 2013

Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 12

mój oczar ,który właśnie kwitnie
a pod spodem rabata w projekcie ale chyba posadziłam za blisko iglaki- jak sądzicie?[img size=640x480]https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/31/315713/original.JPG[/img
chciałam taki mały murek zrobić z płaskich kamieni ale co posadzić na dole to zabijcie mnie nie wiem. Tak żeby ładnie wygladało......] I co wysypać kamyczkami- tylko jaka ma buć warstwa, pod warunkiem że zniszczę te chwasty pod nimi
marta_filipczyk 13:41, 17 mar 2013

Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 12
marta_filipczyk 13:48, 17 mar 2013

Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 12
A na tym zdjęciu chciałam założyć jeszcze jedna rabatę, ona będzie najbardziej widoczna jak ktoś wchodzi. Rośnie magnolia biała i jakieś iglaki niestety nazw nie znam., jak rónież róże i lawenda. Jest nasłoneczniona w zasadzie cały czas. Czy różanecznik mogłabym przesadzić tam właśnie pod magnolię? Mam taki wiekszy ale chyba dotychczasowe miejsce mu nie pasuje. Przepraszam za natłok pytań, ale w głowie właśnie mam taki mętlki, nie zliczę nocy co nie spałam żeby cos wymyslić.Zrobiłam zdjęcie tego różanecznika
marta_filipczyk 13:51, 17 mar 2013

Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 12
na zdjęciu widać tam kamyczki ale to tymczasowe miejsce na składanie kamienia i kostki ,ponieważ w kwietniu zaczynają robić podjazd. Po skończeniu chciałam się właśnie wziąść za zrobienie rabaty. Poradźcie coś kochani.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies