Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kocham ten ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Kocham ten ogród

andzia1606 21:14, 09 kwi 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Iwonko, dziękuje za życzenia i odwiedziny u mnie. Ostatnio taka byłam zajęta: malowanie, później święta i przyjezdni goście, teraz pogody nie ma, więc trochę czasu jest. Ogródek niestety nic nie ruszony. Dla wszystkich tej upragnionej wiosny. Idzie już dużymi krokami. Tak się wydaje.
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
Roberto 08:04, 10 kwi 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witam dzięki za odwiedziny. Dzisiaj od rana u mnie dość mroźno i pochmurno, nie wiem kiedy pozbędę się śniegu. Zaczynam obawiać się o trawnik i całą resztę. W ubiegłym roku taką porą już nawoziłem rośliny, aż strach pomyśleć co będzie w tym roku. Pozdrawiam.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Milka 15:40, 10 kwi 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mówiłam, że nadrobię i powoli odwiedzam wszystkie ogrody
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
JoannA 18:54, 10 kwi 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwonko, gdzie się nam zagubiłaś kochana. Słoneczka życzę
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Iw31 19:48, 10 kwi 2013


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 89
w ubiegłym roku to juz tulipany miałam w wazonie tak było pieknie a teraz az strach pomyslec co z nimi zakwitna czy nie takie biedne sa masakra pozdrawiam i rowniez słonca zycze i pogodnych dni no i przyjemnej pracy w ogrodzie
____________________
Iwony ogród marzeń
iwonaj 08:16, 11 kwi 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
Witajcie moi mili

Elusiu - przekonasz się do bratków, ładnie komponują się z innymi roślinami, długo kwitną, można posadzić nawet w starych naczyniach i misach, mają różne kolory więc na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Aniu - u mnie jeszcze nie dowieżli bratków, więc czekam.

Agniesiu - w tym roku też sadzę bratki, ale tylko w gruncie bo donice wypełnię letnimi kwiatami bo wszystko w tym roku będzie kwitło naraz. Stokrotki też lubię, ale one jakoś u mnie słabo rosną i szybko przekwitają, ale pewnie też je kupię choć kilka.

Roberto - u mnie trawnik też ucierpiał zwłaszcza, że moja psina całą zimę dziczyła na śniegu i trochę go zdeptała.

Asiu - wczoraj nie było mnie na forum - małe zakupy - nawozy, ziemia i oczywiście nowe roślinki.

Irenko - witaj dziękuję za odwiedziny. Masz dużo do nadrobienia ale poradzisz sobie.

Agatko - to niewiarygodne co piszesz aż taka różnica

Bogusiu - ślę pozdrowienia idzie wiosna

Andzia - wiosna chyba zawitała wszystko na to wskazuje i chyba na dobre.

Iwonko - witaj imienniczko dziękuję za odwiedziny, ciepłej i słonecznej wiosny ci życzę i pewnie odwiedzę niedługo twój ogród.

____________________
Iwona - Kocham ten ogród
JoannA 08:20, 11 kwi 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Witaj Iwonko, czekamy na zdjęcia nowych roślinek. I dużo, dużo słoneczka życzę.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
iwonaj 08:24, 11 kwi 2013


Dołączył: 20 wrz 2012
Posty: 443
A wczoraj zrobiłam małe zakupy - nawozy, ziemia itp i oczywiście nowe rośliny i nasiona

- groszek pachnący i cynia



- funkia i serduszka



Dziś u mnie piękna pogoda, śnieg niknie w oczach aż chce się żyć.

Pozdrawiam wszystkich- wiosennie i przesyłam wam słoneczko niech świeci wam cały dzień.
____________________
Iwona - Kocham ten ogród
JoannA 09:01, 11 kwi 2013


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Iwonko, słoneczko by się u nas przydało. Jest ciepło ale pochmurnie, śniegu ubywa bo nocki na plusie, dziś w nocy było ciepło i mgła. Ale o pracy w ogrodzie mogę narazie tylko pomarzyć, śnieg zalega na 80% działki. Powoli zaczynają odsłaniać się tulipany i krokusy ale lekko zmaltretowane śniegiem. Trawa wygląda fatalnie.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
agata19762 09:04, 11 kwi 2013


Dołączył: 22 mar 2012
Posty: 12004
witaj Iwonko

baaaaaaardzo się cieszę, że do Ciebie też dotarła wiosna ...
ALE RADOCHA !!!!!

no nie ???????

zakupy fajne ...dają tyle radości,

ja dzisiaj kupiłam jabłoń- szarą renetę i brzozy ...
mam zamiar założyć zagajnik brzozowy...
miłego dnia
____________________
Agata **** Moje ukochane miejsce na ziemi **** Czas na zmiany.... **** Wizytówka - Moje ukochane miejsce na ziemi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies