Gdzie jesteś » Forum » Powitania » Witam z okolic Ślęży

Pokaż wątki Pokaż posty

Witam z okolic Ślęży

Szyma 12:56, 09 kwi 2013

Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 11
Witam serdecznie forumowiczów
Zajrzałam tu tylko po poradę i już zostałam, od jakiegoś czasu czytam i czytam. A mam co czytać bo zamieszkuję prawie pół hektara właśnie wygładzonego terenu,czyli sama ziemia a raczej glina , trochę drzew róznej maści i problemów że ho ho Ale czytając obrastam w przekonanie że malymi kroczkami z Waszą pomocą i dużą dawką opytmizmu powstanie wyjątkowe miejsce.
____________________
Monika
zaga 17:08, 09 kwi 2013


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 321
Witaj Szyma! Pozdrawiam z drugiej strony okolic Wrocławia. Jak już tu jesteś to wierz, że dobrze trafiłaś. Przesyłaj zdjęcia, wielkość działki godna pozazdroszczenia. Pracy będzie od metra
____________________
Agata - Ogród Zagi
Szyma 07:50, 10 kwi 2013

Dołączył: 09 kwi 2013
Posty: 11
Dziękuję za powitanie.
Chyba nawet nie zdaję sobie sprawy ile to jest metr pracy Ale podwijam rękawy i zaraz za koparką zaczynam
Zdjęcia widoku z tyłu domu patrząc z jednej strony na drugą, istne lotnisko. Działkę dostałam z wieloma dobrami, stary sad owocowy, betonowy plac i średni widok z tarasu na budynki gospodarcze więc będę potrzebowała mnóstwa inspiracji i pomocy życzliwych osób z formum, no i jakiś krasnoludków co by to zrobiły a przynjmniej pomogły
____________________
Monika
Roberto 08:11, 10 kwi 2013


Dołączył: 19 lut 2013
Posty: 335
Witam na Ogrodowisku. Duża przestrzeń, na pewno efekt będzie super. Fakt, pracy trzeba włożyć.
____________________
Ogród - wspaniałe miejsce na relaks
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies