Gdzie jesteś » Forum » Sprawy techniczne » Jak zmienić tytuł wątku?

Pokaż wątki Pokaż posty

Jak zmienić tytuł wątku?

Beata73 22:19, 19 cze 2013


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 85
Witaj Danusiu jestem z wami juz jakis czas i gupio tak pod Witam prosze o zmiane na tak sobie wymyslilam Ogród wokół Jaskółki, tak sie nazywa nasz dom . Dzieki i pozdrawiam Beata
____________________
ogrod-wokol-jaskolki
Viola 16:56, 03 wrz 2013


Dołączył: 20 sie 2013
Posty: 3482
Bardzo proszę administratora o zmianę tytułu wątku z "Poznajmy się" na "Pomóżcie wyczarować mi ogród". Dziękuję i pozdrawiam. Viola
____________________
Viola Pomóżcie wyczarować mi ogród
heykotek 17:45, 06 wrz 2013

Dołączył: 30 sie 2013
Posty: 2
Ja też miałabym ogromną prośbę, zakładając wątek w naszych ogrodach, popełniłam błąd, w tytule napisałam -ogróg Agani, to brzmi tak pomiędzy ugorem, a ogrodem, a chciałabym - ogród Agani
Z góry dziękuję
Mój login to Agania,
a wątek w naszych ogrodach to: Ogrodowe radości i rozterki-ogród Agani, logując się na syna kompie mam nazwę facebook-a heykotek, a rejestrowałam się nie poprzez faceboka i z iinego komputera, nie wiem jak ja tu będę funkcjonować
heykotek 17:56, 06 wrz 2013

Dołączył: 30 sie 2013
Posty: 2
Prosze o usunięcie heykotka
Gardenarium 22:58, 06 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Chciałam pomóc i zmienić tytuł, ale wcale nie widzę Twojego wątku, co chcesz usunąć?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agania 19:10, 07 wrz 2013


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Tytuł poprawiony dziekuję Danusiu, usunąć chiałabym mój pierwszy login heykotek/to była próba/, nie będę go używać i niepotrzebnie będzie zaśmiecać, a nie wiem czy mogłabym go sama usunąć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Margarete 14:45, 08 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Danusiu pomyliłam sie i wątku o wczorajszym naszym spotkaniu u Mariolki (Pani Przyrody) oraz Święcie rózy w Kutnie napisałam w tytule watku datę 07.08.2013 a powinno byc 07.09.2013, zalimkowałam również ten wątek w postach u siebie, u Anity, u Bogdzi i u Popcarol.
Co zrobic teraz żeby to poprawic a jednoczesnie żeby te linki działały ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gardenarium 15:07, 08 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Poprawiłam nazwę na Święto Różane bo Święto Róż jest przypisane do mojej imprezy Zaraz poprawię.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margarete 22:06, 08 wrz 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Gardenarium napisał(a)
Poprawiłam nazwę na Święto Różane bo Święto Róż jest przypisane do mojej imprezy Zaraz poprawię.

Ok, dziękuję
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Gardenarium 20:51, 09 wrz 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Agania napisał(a)
Tytuł poprawiony dziekuję Danusiu, usunąć chiałabym mój pierwszy login heykotek/to była próba/, nie będę go używać i niepotrzebnie będzie zaśmiecać, a nie wiem czy mogłabym go sama usunąć


Raz można zmienić ale usunąć to dałam do Ronina.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies