Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moje pole bitwy i brak pomysłu co dalej

Pokaż wątki Pokaż posty

Moje pole bitwy i brak pomysłu co dalej

Gardenarium 15:53, 07 maj 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Pierwsza ważna sprawa.

Wytyczenie chodników i podjazdu i to trzeba narysować. Zrób rzut działki bo " w powietrzu" nie da się rozmawiać o konkretach.

Po prostu nie da się Tobie pomóc, bo jak napisać tu zrób tak a tam tak. Musi być rysunek całej działki i tych wysp przynajmniej.

Teren jest świetny, jeziorko też, może z tego wyjść bajka.

Proponuję zobaczyc galerie zdjęciowe z tych dwóch ogrodów, tak Twój ogród powinien wyglądać.

Meandrujące rabaty i ścieżki trawiaste wśród roślin

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/395-ogrody-angielskie-bressingham-gardens-w-lipcu-2012

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/65-ogrody-angielskie-the-beth-chatto-gardens
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
katarzyna_go... 18:23, 07 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 7
a
katarzyna_go... 18:24, 07 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 7
a
katarzyna_go... 18:24, 07 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 7
a
katarzyna_go... 18:25, 07 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 7
a
katarzyna_go... 18:26, 07 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 7
Pani Danusiu o to chodziło?? Pisze już teraz właścicielka a nie jej mama więc dlatego zmiana nicku. Jestem Kasia i miło mi wszystkich powitać
Póżniej zeskanuję mapę działki i bedzie wiadomo co i jak
katarzyna_go... 20:20, 07 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 7
To jest mapka działki
katarzyna_go... 22:17, 08 maj 2013

Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 7
Pani Danusiu bardzo fajne ogrody tylko ja jestem na "dorobku", całe oszczędności pochłonie budowa i ogród chciałabym zrobić w miarę swoich możliwości czyli jakimiś tańszymi roślinkami. Nie stać mnie na tą chwilę na zakup dużej ilości drogich roślin. Wiem że ładnie wyglądają rośliny sadzone dużymi grupami i tak chcę zrobić ale musiałyby być jakieś tańsze. I jeszcze ten przedogródek jest dosyć długi jeśli chodzi o odległość od bramy do schodów i nie bardzo wiem jak to ugryść. Napewno ma być kostka i jakiś klomb. Do tej pory był taki serek z krzewów ale niezbyt to wygląda a ponadto za jakiś czas zasłonią całkiem front budynku a tego bym nie chciała.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies