Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » POMOCY Kochani !!!!!!!!!

Pokaż wątki Pokaż posty

POMOCY Kochani !!!!!!!!!

smyk612 22:00, 14 maj 2013

Dołączył: 12 maj 2013
Posty: 14
a prosze doradź mi czy ładnie bedzie wyglądać po jednej stronie kora (palisada) a po drugiej kamień biały?
smyk612 22:03, 14 maj 2013

Dołączył: 12 maj 2013
Posty: 14
Mieszkam niedaleko Krakowa. Orientujesz się może gdzie jest jakaś fajna szkółka w pobliżu gdzie można nabyć dość tanio roślinki? Nie wiem tez gdzie mogłabym kupić takie drzewko formowane na bonsai. Wiem ze sa strasznie drogie a mój budżet pozwala mi wydać na nie tylko 300 Ł max :/
smyk612 22:19, 14 maj 2013

Dołączył: 12 maj 2013
Posty: 14
Bardzo podoba mi się projekt ogrodu nowoczesnego na twojej stronce. Ten bonsai z cisa jest piękny, moje marzenie...mały ogród miejski też jest super. Zastanawiam się jeszcze nad jakimś "płaczącym drzewkiem" np. modrzewiem ( ale jak igły opadna to nie prezentuje sie tak fajnie ), moze kargana albo choina kanadyjska. Piękny jest klon ten purpurowy ale ten ogródek to chyba za mały na niego jakby miał urosnąć..
nebel 08:17, 15 maj 2013


Dołączył: 12 lip 2012
Posty: 2465
Powstaje coś bardzo interesującego Pozdrawiam
____________________
Ogród Nebel
ladygreen 22:19, 15 maj 2013


Dołączył: 11 mar 2013
Posty: 91
cześć Madzia
ciekawe wyzwanie - trzymam kciuki
Pytałas o szkółki w okolicach krakowa - od której strony mieszkasz? Bo jak od północy to polecam np. szkółkę pana Gerarda w Szczodrkowicach czy szkółkę w Wolbromiu (okolice targu), jak na południe to np. szkółka na Cechowej, Fabryka roślin k/Skawiny i na Wadowickiej
____________________
Marta Ogród Pod Akacjami
smyk612 08:52, 16 maj 2013

Dołączył: 12 maj 2013
Posty: 14
ladygreen napisał(a)
cześć Madzia
ciekawe wyzwanie - trzymam kciuki
Pytałas o szkółki w okolicach krakowa - od której strony mieszkasz? Bo jak od północy to polecam np. szkółkę pana Gerarda w Szczodrkowicach czy szkółkę w Wolbromiu (okolice targu), jak na południe to np. szkółka na Cechowej, Fabryka roślin k/Skawiny i na Wadowickiej


Witam Ja mieszkam w Skawinie. Byłam własnie wczoraj na zakupach ogrodniczych i odwiedziłam szkółke w Krakowie na ul. Marchołta 5. I powiem że zadowolona jestem, mają tam ładne rośliny, zadbane. Nie wszystko było oczywiście to co chciałam, ale większośc mieli. Postaram się odwiedzić te szkółki co polecasz.
smyk612 08:55, 16 maj 2013

Dołączył: 12 maj 2013
Posty: 14
nebel napisał(a)
Powstaje coś bardzo interesującego Pozdrawiam


No właśnie nie mam konkretnej koncepcji która by się sprawdziła, ale myśle o czymś w stylu japońskim, choć powiem szczerze że nie wiem jak to jeszcze zrobić :/ pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies